Rodzinne Ogrody Działkowe im. Tysiącleca Państwa Polskiego
  • Rodzinne Ogrody Działkowe im. Tysiąclecia PP
  • Rodzinne Ogrody Działkowe im. Tysiąclecia PP
  • Rodzinne Ogrody Działkowe im. Tysiąclecia PP

Nowy Prezes ROD

image1

Zarząd Ogrodu w trosce o bezpieczeństwo działkowiczów, o ich mienie, jak również o porządek w obrębie pojemników i ochrony Domu Działkowca podpisał umowę monitoringu ROD.

Styczniowe prace

image1

Zima to okres odpoczynku od prac w ogrodzie, ale warto do niego zaglądać aby sprawdzić w jakim jest stanie. W styczniu możemy rozpocząć bielenie pni drzew owocowych, aby mniej się nagrzewały w słońcu.

Komunikat Krajowej Rady PZD

image1

W dniu 10 listopada 2017 została powołana 3 - osobowa Komisja Ogrodowa wraz z dwoma przedstawicielami wykonawcy, odebrała prace związane z modernizacją sieci wodociągowej w Ogrodzie.

Przypominamy, radzimy

image1

Nadchodzi listopad więc czas na ochronę roślin i tak: po zbiorze warzyw, usuwamy resztki roślinne, gdyż mogą na nich zimować sprawcy chorób i szkodniki.

Uwaga Działkowicze!!!

image1

11 października rozpoczęły prace przy modernizacji wodociągu, każdy działkowicz, gdy przy jego działce będą przebiegać prace, musi być obecny, aby wejść na działkę.

Dzień Działkowca

image1

22 września 2017r Zarząd Ogrodu Działkowego im. Tysiąclecia PP zorganizował obchody "Dnia Działkowca 2017".

Wybrano wykonawcę wodociągu

image1

Zarząd ROD informuje, że została wybrana oferta na wykonanie prac modernizacji wodociągu przez Gospodarkę Komunalną i Mieszkaniową w Mońkach.


Hymn Polskiego Związku Działkowców

Zapraszamy do zapoznania się trzema wierszami o naszych działkach napisanych przez Jadwigę Koleśnik

Jeżeli chcesz, aby cebulki kwitły rok po roku, musisz posadzić je na odpowiedniej głębokości. Cebulki posadzone zbyt płytko wysychają latem i dlatego mogą nie mieć wystarczająco dużo energii, aby zakwitnąć w kolejnym roku.