Rodzinne Ogrody Działkowe im. Tysiącleca Państwa Polskiego
  • 51-lat Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tysiąclecia PP
  • 51-lat Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tysiąclecia PP
  • 51-lat Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tysiąclecia PP

Przypominamy, radzimy

image1

Nadchodzi listopad więc czas na ochronę roślin i tak: po zbiorze warzyw, usuwamy resztki roślinne, gdyż mogą na nich zimować sprawcy chorób i szkodniki.

Uwaga Działkowicze!!!

image1

11 października rozpoczęły prace przy modernizacji wodociągu, każdy działkowicz, gdy przy jego działce będą przebiegać prace, musi być obecny, aby wejść na działkę.

Dzień Działkowca

image1

22 września 2017r Zarząd Ogrodu Działkowego im. Tysiąclecia PP zorganizował obchody "Dnia Działkowca 2017".

Wybrano wykonawcę wodociągu

image1

Zarząd ROD informuje, że została wybrana oferta na wykonanie prac modernizacji wodociągu przez Gospodarkę Komunalną i Mieszkaniową w Mońkach.

Nowy Prezes ROD

image1

Zarząd Ogrodu "Tysiąclecia"w Mońkach, w związku z rezygnacją z Prezes Ogrodu pana Edwarda Woźniewskiego, na posiedzeniu w dniu 13 lipca ukonstytuował się następująco...

Walne Zebranie

image1

Na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Ogrodu "Tysiąclecia" w Mońkach obradującego w dniu 21 kwietnia, na 151 członków zwyczajnych PZD w ROD w zebraniu uczestniczyło tylko 31 członków.

Komunikat Krajowej Rady PZD

image1

W Okręgu Podlaskim są 4 ogrody "uśpione", wśród nich jest nasz Ogród "Tysiąclecia" o powierzchni roszczeniowej 2,1 ha i liczbie działek 48, podmiotem zgłaszającym roszczenie jest osoba fizyczna.


Hymn Polskiego Związku Działkowców

Zapraszamy do zapoznania się trzema wierszami o naszych działkach napisanych przez Jadwigę Koleśnik

Jeżeli chcesz, aby cebulki kwitły rok po roku, musisz posadzić je na odpowiedniej głębokości. Cebulki posadzone zbyt płytko wysychają latem i dlatego mogą nie mieć wystarczająco dużo energii, aby zakwitnąć w kolejnym roku.