Rodzinne Ogrody Działkowe im. Tysiącleca Państwa Polskiego
  • 51-lat Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tysiąclecia PP
  • 51-lat Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tysiąclecia PP
  • 51-lat Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tysiąclecia PP

Uwaga Działkowicze
Zarząd ROD "Tysiąclecia" organizuje w dniu 16 września 2017 roku (sobota) obchody "Dnia Działkowca". Chętni do udziału w imprezie powinni zgłaszać się do Zarządu, celem potwierdzenia, wpłacając 20 zł, na opłacenie zespołu grającego i cateringu. Impreza odbędzie się w Domu Działkowca, początek o godz. 16.

Wybrano wykonawcę wodociągu

image1

Zarząd ROD informuje, że została wybrana oferta na wykonanie prac modernizacji wodociągu przez Gospodarkę Komunalną i Mieszkaniową w Mońkach.

Nowy Prezes ROD

image1

Zarząd Ogrodu "Tysiąclecia"w Mońkach, w związku z rezygnacją z Prezes Ogrodu pana Edwarda Woźniewskiego, na posiedzeniu w dniu 13 lipca ukonstytuował się następująco...

Uwaga! Kleszcze

image1

W ostatnich latach na terenie całego kraju wzrasta zagrożenie kleszczami. Można je spotkać w lasach, na łąkach, parkach miejskich jak również i w ogrodach działkowych.

Walne Zebranie

image1

Na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Ogrodu "Tysiąclecia" w Mońkach obradującego w dniu 21 kwietnia, na 151 członków zwyczajnych PZD w ROD w zebraniu uczestniczyło tylko 31 członków.

Komunikat Krajowej Rady PZD

image1

W Okręgu Podlaskim są 4 ogrody "uśpione", wśród nich jest nasz Ogród "Tysiąclecia" o powierzchni roszczeniowej 2,1 ha i liczbie działek 48, podmiotem zgłaszającym roszczenie jest osoba fizyczna.

Dzień Działkowca

image1

W sobotę 3 września swoje święto obchodzili działkowcy z Moniek z trzech Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

"Pamiętajmy o ogrodach..."

image1

W związku z 50-leciem powstania Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Tysiąclecia Państwa Polskiego została wydana jubileuszowa książka.


Hymn Polskiego Związku Działkowców

Zapraszamy do zapoznania się trzema wierszami o naszych działkach napisanych przez Jadwigę Koleśnik

Jeżeli chcesz, aby cebulki kwitły rok po roku, musisz posadzić je na odpowiedniej głębokości. Cebulki posadzone zbyt płytko wysychają latem i dlatego mogą nie mieć wystarczająco dużo energii, aby zakwitnąć w kolejnym roku.