e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Koncert wspomnień


W niedzielne popołudnie, 23 października w sali widowiskowej Mediateki odbył się wyjątkowy koncert muzyczny zatytułowany "Czy pamiętasz jak to było…?".

Koncert rozpoczął się od wprowadzenia przez Dyrektor obiektu Panią Wiesławę Filipkowską i przypomnienia, że został on dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Na scenie w sentymentalnej muzycznej podróży do lat swojej młodości zaprezentowali się: Elżbieta Grygo, Beata Dzierżanowska, Wojciech Iwanicki, Jarosław Malinowski i Lech Ryndzionek. Wykonawcom dzielnie towarzyszył duet Just Me and You, czyli popularne już z monieckiej sceny muzycznej Małgorzata Maciorowska i Sylwia Kozak. Wszyscy wykonawcy znani są dobrze lokalnej społeczności monieckiej z występów w zespołach muzycznych, chóru lub innej działalności muzycznej.

Bardzo dobrze dobrany repertuar zabrał nas w zaczarowany świat szlagierów z minionych lat i uznanych wykonawców. Wśród publiczności można było zobaczyć łzy wzruszenia. Kolejny koncert już w listopadzie – zapraszamy.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monkipl
Wykorzystanie zdjęć i filmów publikowanych w portalu www.e-Monkipl wymaga zgody redakcji portalu!