Promień Mońki

20:09IV liga.Promień Mońki-Sokół Sokółka 2:1/0:0/

W dzisiejszym spotkaniu IV ligi Promień pokonał zespół Sokoła Sokółka 2:1.Bramki dla gospodarzy zdobyli Marek Kulikowski 55',Łukasz Studniarek 90'.Jest to pierwsze zwycięstwo Promienia w w rozgrywkach obecnego sezonu IV ligi.Kolejny mecz Promień rozegra na wyjeżdzie z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Promień Mońki

20:09Derby w Okręgowym Pucharze Polski

W Podlaskim ZPN rozlosowano pary czwartej rundy Pucharu Polski.Promień zmierzy się z sąsiadem "z za miedzy"
zespołem Biebrzy Goniądz.Bardzo ciekawe derby powiatu odbędą się 8 pażdziernika /środa/ o godz.15.00 na stadionie w Goniądzu.

Promień Mońki

19:09IV liga.LKS Promień Mońki-Sokół Sokółka

W siódmej kolejce IV ligi Promień podejmować będzie na własnym boisku 12 zespół w tabeli Sokół Sokółka.Mecz odbędzie się w sobotę 20 września o godz.16.00

Promień Mońki

17:09Puchar Polski.Konar Kora Korycin-Promień Mońki 2:6/1:3/

W III rundzie Okręgowego Pucharu Polski Promień pokonał zespół Konaru Korę Korycin 6:2.Promień wystąpił w nieco zmienionym składzie niż ten występujący w rozgrywkach IV-ligowych.Bardzo pozytywnie zaprezentowali się dotychczasowi juniorzy,którzy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Promień Mońki

15:09Okręgowy Puchar Polski

17 września /środa/ w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski Promień rozegra spotkanie z Konarem Korą Korycin.Mecz odbędzie się w Korycinie o godz.15.30

Promień Mońki

14:09Juniorzy mlodsi.Orzeł Kolno-LKS Promień Mońki 2:1

Po efektownym zwycięstwie w 1 kolejce, w dzisiejszym drugim meczu sezonu juniorzy Promienia ulegli na wyjeżdzie zespołowi Orła Kolno 1:2.

Promień Mońki

12:09IV liga.Magnat Juchnowiec-LKS Promień Mońki 1:0/1:0/

W dzisiejszym spotkaniu w Juchnowcu Promień uległ gospodarzom 0:1.Po pięciu meczach remisowych zespół Promienia doznał pierwszej porażki w tym sezonie.Miejmy nadzieję,że pierwsze trzy punkty piłkarze z Moniek zdobędą za tydzień w meczu z Sokołem Sokółka.

Promień Mońki

10:09IV liga.Magnat Juchnowiec-LKS Promień Mońki

Już w piątek 12 września o godz.19.00 Promień rozegra wyjazdowe IV ligowe spotkanie w Juchnowcu z Magnatem.

Promień Mońki

06:09Juniorzy mlodsi.Promień-Perspektywa Łomża 4:1 /1:0/

Wspaniale zainaugurowali sezon juniorzy młodsi Promienia.W pierwszym meczu rundy jesiennej pokonali zespół Perspektywy Łomża 4:1.Bramki dla Promienia zdobyli:Modzelewski Rafał,Dąbrowski Sebastian,Pawełko Mateusz,Kochański Krzysztof.Oby tak dalej.

Promień Mońki

06:09LKS Promień Mońki - KS Michałowo 0:0

Promień po raz piąty w tym sezonie remisuje, tym razem z KS Michałowo 0:0. Mecz wyrównany i pełen emocji z obu stron. Inną kwestią jest to, że arbitrzy (jeżeli można ich tak nazwać zrobili swoje chociaż wyniku nie wypaczyli) byli bohaterami tego meczu skandalicznie prowadząc te zawody.

Promień Mońki

05:09Okręgowy Puchar Polski

W Podlaskim ZPN rozlosowano pary III rundy Okręgowego Pucharu Polski.Promień Mońki zmierzy się na wyjeżdzie z Konarem Korą Korycin.Wszystkie mecze pucharowe odbędą się w środę 17 września o godz.15.30

Promień Mońki

30:08IV liga.Tur Bielsk Podlaski-Promień Mońki 0:0

W dzisiejszym spotkaniu w Bielsku Podlaskim Promień po raz czwarty w tym sezonie zremisował.Tym razem padł wynik bezbramkowy z Turem Bielsk Podlaski.

Promień Mońki

23:08LKS Promień Mońki-Hetman Tykocin 1:1/0:1/

Kolejny remis zanotował dzisiaj zespół Promienia. Bramkę dla Promienia w 49 min. zdobył Łukasz Godlewski po ładnej akcji Damiana Purty i ostatnim podaniu Marka Kulikowskiego.

Promień Mońki

17:08IV liga.MKS Mielnik - LKS Promień Mońki 0:0

W rozegranym dzisiaj spotkaniu w Mielniku Promień remisuje drugi mecz w tym sezonie tym razem z MKS Mielnik 0:0.

Promień Mońki

09:08LKS Promień Mońki-Sparta Augustów 3:3 /1:1/

Na inaugurację rozgrywek IV-ligowych w Mońkach Promień po ciekawym i emocjonującym spotkaniu zremisował ze Spartą Augustów 3:3. Bramki: Godlewski, Kulikowski, Czereszewski, Krupiński, samobójcza.