e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Za piękne kartki nagrodzono


Konkurs pt. LITERACKA KARTKA ŚWIĄTECZNA rozstrzygnięty! Cieszymy się, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, łącznie zgłoszono 168 prac!

Komisja w składzie Katarzyna Gutowska – instruktor plastyczny w Monieckim Ośrodku Kultury; Helena Wasilewska – instruktor ds. realizacji zadań biblioteki powiatowej w Bibliotece Publicznej w Mońkach; Wiesława Filipkowska – dyrektor Biblioteki Publicznej w Mońkach oceniając prace wzięła pod uwagę m.in. kreatywność, samodzielność, innowacyjność.
Ostatecznie zdecydowano przydzielić następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I:
– Józefina Kozak, Przedszkole Bajeczka w Mońkach, kl. 0 – nagroda;
– Zuzanna Stanisławczyk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. I – nagroda;
– Maria Kucharczuk, Szkoła Podstawowa w Dolistowie Starym, kl. I – nagroda;
– Gabriela Snarska, Szkoła Podstawowa w Dolistowie Starym, kl. 0 – nagroda;
– Jan Skibicki, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. I – wyróżnienie;
– Pola Purta, Przedszkole Bajeczka w Mońkach, kl. 0 – wyróżnienie;
– Maja Skórska, Szkoła Podstawowa w Dolistowie Starym, kl. 0 – wyróżnienie.

Kategoria II:
– Hanna Woźniewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. III – nagroda;
– Mateusz Pukszta, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. III – nagroda;
– Tymon Hiero, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. II – nagroda;
– Natalia Mnich, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – nagroda;
– Hubert Jaworowski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – wyróżnienie;
– Wiktoria Urban, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – wyróżnienie;
– Samanta Orzelska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. II – wyróżnienie;
– Jan Mielechowicz, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie, kl. III – wyróżnienie.

Kategoria III:
– Krzysztof Lompart, Szkoła Podstawowa w Długołęce, kl. VII – nagroda;
– Wiktoria Dec, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach, kl. VII – nagroda;
– Mateusz Trzeciak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goniądzu, kl. IV – nagroda;
– Aleksandra Lewandowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goniądzu, kl. IV – nagroda;
– Zofia Lićwinko, Szkoła Podstawowa w Jaświłach, kl. IV – wyróżnienie;
– Kinga Bagińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. V – wyróżnienie;
– Julia Hryniewicka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach, kl. V – wyróżnienie.

Kategoria IV:
– Karolina Chwiećko, os. dorosła – nagroda;
– Katarzyna Lompart, os. dorosła – nagroda;
– Przemysław Sak, os. dorosła – nagroda;
– Klara Janicka, os. dorosła – wyróżnienie;
– Urszula Lićwinko, os. dorosła – wyróżnienie.

Gratulacje!

Zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione do odebrania nagród. Nagrody należy odebrać w budynku Mediateki, ul. Słowackiego 4 Mońki, (w pomieszczeniu wypożyczalni książek i gier).

Przewidzieliśmy także upominki wszystkim uczestnikom, jednakże z przyczyn od nas niezależnych będziemy mogli je przekazać w późniejszym terminie, o którym poinformujemy wkrótce.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych, która znajduje się w holu wystawienniczym Mediateki (I piętro).

Małgorzata Kulikowska
Mateusz Olechno


źródło: https://bpmonki.pl/mediateka



Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!