e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesola


Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zapraszają do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym pod nazwą: "Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesoła". Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych powiatu monieckiego.

W ramach programu "Bez nienawiści w realu i na portalu" Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach organizuje powiatowy konkurs fotograficzny pod nazwą: "Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesoła".

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych powiatu monieckiego. Ma on na celu autorskie zaprezentowanie tematu zdalnego nauczania w czasie pandemii, w kontekście bezpiecznego użytkowania Internetu, szeroko rozumianych social mediów i promowanie pozytywnych wzorców oraz autorytetów. Jego celem jest również przypomnienie zasad netykiety oraz skutków niewłaściwych zachowań w wirtualnym świecie.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia o wymiarach 13 x 18 cm lub 20 x 25 cm, które będzie przedstawiało sposób widzenia nauczania zdalnego. Prace należy dostarczyć do 22 grudnia 2020 roku w formie przesyłki pocztowej na adres Wydział Prewencji KPP w Mońkach ul. Niepodległości 7, 19-100 Mońki. Ogłoszenie wyników nastąpi w styczniu 2021 roku.

Tutaj do pobrania: Regulamin konkursu i Oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!