e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Uwaga przedszkolaki i ich rodzice !!!


Dzieci z roczników 2014 – 2017 zapraszamy do bezpłatnego udziału w ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo "Mała Książka – wielki człowiek" realizowanej od 2018 roku przez Instytut Książki we współpracy z bibliotekami publicznymi.

Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które odwiedzi Oddział dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Mońkach lub Filię Biblioteczną w Boguszewie otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą zawierającą książkę "Pierwsze czytanki dla..." dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Kartę Małego Czytelnika. Poza tym w Wyprawce znajdować się będzie broszura informacyjna (adresowana do rodziców) przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze.

Za każdą wizytę w bibliotece (zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego) Mały Czytelnik otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu naklejek zostanie on uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego zainteresowania czytelnicze. Oprócz dyplomu przedszkolak otrzyma także drobny upominek czytelniczy.

Dziecko uczestniczące w akcji pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

ZapraszamyFotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!