e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Rock na Bagnie marką roku


Rock na Bagnie prosi o wsparcie w głosowaniu na Podlaską Markę Roku!

Nagroda Podlaska Marka jest wyróżnieniem przyznawanym corocznie produktom związanym z województwem podlaskim, budującym pozytywny wizerunek regionu.

Nagrody są przyznawane w dziewięciu kategoriach. W kategorii „wydarzenie” nominację otrzymała IX edycja festiwalu Rock na Bagnie odbywającego się od lat w Goniądzu a organizowanego przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego.

Przypomnijmy, że podczas IX edycji festiwalu zagrały m.in. takie gwiazdy jak G.B.H, Anti-Nowhere League, The Outcasts, Farben Lehre, Gutek, Moskwa i specjalnie na tę okazję przygotowany projekt REpunkBLIKA z gościnnym udziałem gitarzysty REPUBLIKI Zbigniewa Krzywańskiego.

Głosowanie odbywa się za pomocą sms, można zagłosować tylko raz z jednego numeru telefonu, ale za to bezpłatnie. Link do głosowania: https://podlaskamarka.pl/kandydaci/ix-edycja-miedzynarodowego-festiwalu-rockowego-rock-na-bagnie-fundacja-na-rzecz-rozwoju-powiatu-monieckiego/

Liczymy na Wasze wsparcie za które z góry dziękujemy!
Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

http://rocknabagnie.pl/
https://www.facebook.com/RockNaBagnieofficial?fref=nf


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!