e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Pobieranie krwi w MOK-u na Dzień Kobiet


Dzień Kobiet rozpoczęliśmy od pobierania krwi w MOK-U. W niedzielę 08 marca 2020 r. zorganizowaliśmy akcję krwiodawstwa w godz. 09.00 - 13.30. Na ogłoszoną akcję przybyło ponad 65 krwiodawców. Lekarz zakwalifikował 58 osób do oddania krwi. Zebrano w sumie 26.1 litra bezcennej krwi.

Nasi krwiodawcy są wspaniali. Stawili się licznie na ogłoszona akcję mimo panującego koronawirusa w świecie. Nasze akcje zachowują wszystkie reżimy bezpieczeństwa i nie ma żadnych obaw. Dziękuję serdecznie wszystkim krwiodawcom za ten wspaniały dar serca. Właśnie teraz musimy przygotować się na zwiększone potrzeby krewi. Monieccy krwiodawcy jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba pomagają chorym ofiarnie. Dziękuję serdecznie za wielki dar.

Akcję zorganizowano przy współudziale Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Mońkach, Monieckiego Ośrodka Kultury, parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i Świętego Kazimierza w Mońkach, portalu e-Monki i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Następna akcja odbędzie się: 15 marca 2020 r. w Goniądzu w godz. 9:00 do 13:00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Prezes ORPCK Andrzej Beczko

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!