e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Karetka z rządowego programu


25 września wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński podpisał umowę o dofinansowanie zakupu karetki, która trafi do Moniek.

25 września wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński podpisał umowy o dofinansowanie na zakup nowych karetek pogotowia z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. Jeden z 9 nowych Ambulansów będzie wyposażeniem stacji pogotowia ratunkowego w Mońkach.

To efekt programu wymiany ambulansów realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. Zakup pojazdów pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów oraz przyczyni się do poprawy warunków pracy zespołów ratownictwa medycznego.

Kwota dofinansowania wynosi 400 tys. zł na karetkę, co pozwoli na zakup nowoczesnych pojazdów przystosowanych do funkcjonowania w systemie ratownictwa medycznego. Budżet programu w 2019 roku wyniesie prawie 80 mln zł.

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy monieckiej stacji pogotowia ratunkowego oraz Wiceminister Zdrowia Janusz Cieszyński, Wiceminister Cyfryzacji Adam Andruszkiewicz, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Poseł na Sejm Kazimierz Gwiazdowski, Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Bogdan Kalicki, burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski, dyrektor Departamentu Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim Dominik Maślach i radny powiatu monieckiego Rafał Supiński.
Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!