e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych


Dnia 8 maja, Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Mońkach, prowadzony przez PSOUU Koło w Mońkach zorganizował obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Rozpoczęły się one przemarszem ulicami Moniek w rytm pieśni wykonywanych przez zespół muzyczny "Biebrzanie". Uczestniczyły w nim osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny, przyjaciele i sympatycy. Dalsza część uroczystości odbyła się na sali gimnastycznej w budynku Gimnazjum.

Dyrektor OREW-u, pani Elżbieta Tyborowska, wręczyła "Dary Serca" oraz podziękowała osobom szczególnie zasłużonym w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych. Po podziękowaniach przyszedł czas na część artystyczną, którą swoimi występami uświetnili uczniowie Zespołu Szkół w Jaświłach, monieckiego Gimnazjum, Szkoły Muzycznej, a także zespół taneczny „Podlasiaczki” oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy i OREW-u.

W organizacji obchodów wzięli też udział wolontariusze z Gimnazjum w Mońkach oraz dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu.

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!