e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wieczór poetycki Mirosława Brozio


25 kwietnia 2019 roku Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach zaprosił młodzież oraz dorosłych na wieczór poetycki Mirosława Brozio – nauczyciela fizyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach oraz w Szkole Podstawowej Nr 2 w Mońkach.

Podczas spotkania przypomniano przebieg wieczoru poetyckiego tegoż poety, który odbył się 15 maja 2009 roku - http://dzieci.bpmonki.pl/brozio_miroslaw.html. Następnie Pani Izabela Banasiewicz (z domu Snarska) przeczytała te same wiersze, które, jako uczennica ZSOiZ w Mońkach, recytowała na spotkaniu 10 lat temu. Niestety, na tegoroczne spotkanie nie mógł przybyć Pan Błażej Kalinowski, który podczas wyżej wymienionego spotkania, jako uczeń Gimnazjum w Mońkach, prezentował wokalno-instrumentalną interpretację utworów Mirosława Brozio.

Później głos zabrał Poeta, który opowiadał o sobie i swojej twórczości oraz prezentował wiersze własnego autorstwa. Na zakończenie spotkania była rozmowa Poety z zebraną publicznością oraz kwiaty i podziękowania.

Barbara Kuprel

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2020 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!