e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Tańce z gwiazdkami


7 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Mońkach. Rywalizowali tancerze w pięciu klasach tanecznych.

Turniej rozgrywany był w dwóch blokach tanecznych w kilku kategoriach wiekowych. Nad przebiegiem turniej czuwała Izabela Słomka-Łabanowska, prowadząca sportowy klubu taneczny PRESTIGE, zaś ponownie, wspaniale zmagania taneczne prowadziła Dorota Bondar.

Wszystkich zawodników oceniała pięcioosobowa komisja sędziowska. Głównym sędzią turnieju był Waldemar Sakowski z Warszawy. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Forti. Nowością turnieju był występ seniorów - amatorów. Pomiędzy punktowanymi tańcami mogliśmy obejrzeć występy indywidualne i występy grup. Najwięcej emocji wywołał występ duetu z Białegostoku, biorących udział w konkursach ogólnopolskich na najwyższym poziomie.

Impreza jest corocznym przedsięwzięciem sportowym o znaczeniu ponadregionalnym z udziałem znakomitych par tanecznych z różnych regionów Polski oraz tancerzy w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Głównym celem turnieju jest popularyzacja tańca towarzyskiego jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu, wychowania i rozrywki dla dzieci i młodzieży.

Organizatorzy dziękują za wsparcie wszystkim zaangażowanym w promocję i organizację turnieju oraz gratulują zwycięzcom i zapraszają do udziału w kolejnej edycji turnieju.

Organizatorami imprezy byli: Sportowy Klub Taneczny PRESTIGE i Burmistrz Moniek. Sponsorzy, instytucje i osoby wspierające: Urząd Miejski w Mońkach, Starostwo Powiatowe w Mońkach, GARZYN Ośrodek Hodowli Zarodowej, MENTOR - Leszek Twarowski, PHU AUTO-TECH - Grzegorz i Łukasz Bujnarowscy, Sklep U Kazia - Kazimierz Daniłowski, EUROMIX - Marek Lisiewicz, USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Karol Dąbrowski, Sklepy odzieżowe - Katarzyna Kakareko, WIGO - artykuły szkolne, biurowe i papiernicze - Wiesław Godlewski, Drzewka, krzewy, dekoracja - Nadleśnictwo Knyszyn, Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Mońkach. Patronat medialny: www.e-Monki.pl .

Obejrzyj więcej zdjęć


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!