e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wystąpili koncertowo


Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XVII edycji koncertu "Muzykobranie" organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego, Filię Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Białymstoku.

W koncercie szkół muzycznych z regionu wystąpili uczniowie z Białegostoku, Zambrowa, Bielska Podlaskiego, Pisza, Siemiatycz oraz po raz pierwszy uczniowie z Moniek. W bogatym programie koncertu uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności występując solo i w zespołach: Maria Cylwik – flet, Julia Ciecierska, Joanna Szypcio, Natalia Falkowska i Monika Bartnicka – zespół skrzypcowy, Magdalena Konaszewska i Marta Cylwik – duet fortepianowy, Wiktor Zawadzki i Szymon Mnich – duet gitarowy, Dorota Rogowska i Julia Chodak - duet skrzypcowy oraz Agnieszka Bartnicka – flet.

Nasi uczniowie mieli okazję wystąpić w auli koncertowej mieszczącej się w budynku Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Podleśnej, a także zaprezentować się na tle innych szkół z regionu. "Muzykobranie" nie jest formą konkursu, a jedynie prezentacją szkół muzycznych, tak więc nie było żadnej rywalizacji i każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!