e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Jedynka wśród najlepszych


Moniecka "Jedynka" wśród najlepszych szkół województwa podlaskiego

21 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016. Z ogromną radością informujemy, że i tym razem uczniowie SP nr 1 w Mońkach stanowili znaczący odsetek uczestników tej uroczystości.

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, ponieważ w bieżącym roku szkolnym wywalczyli aż 10 tytułów laureata. To wielki sukces uczniów, nauczycieli, rodziców i całej społeczności szkolnej.

Serdeczne gratulacje składamy laureatom:
- Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego: Julii Chwatko, Julii Szeszko i Antoninie Szwarc.
- Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego: Kindze Moniuszko, Antoninie Szwarc oraz Emilii Świerzbińskiej
- Wojewódzkiego konkursu Przyrodniczego: Emilii Świerzbińskiej.
- Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Julii Szeszko, Antoninie Szwarc i Emilii Świerzbińskiej.

Cieszymy się bardzo, bo tylko dwoje uczniów ze wszystkich szkól podstawowych woj. podlaskiego uzyskało lepszy wynik od naszych potrójnych laureatek: Antoniny Szwarc i Emilii Świerzbińskiej. Za osiągnięcia te dziewczynki otrzymały specjalne nagrody od Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku.

Słowa uznania kierujemy także do wszystkich finalistów, którym zabrakło odrobiny szczęścia, aby zostali wpisani na listę laureatów.

Doceniamy też wkład nauczycieli, którzy niejednokrotnie poświęcając swój wolny czas i życie rodzinne, przygotowywali uczniów do udziału w konkursach. Podziękowania składamy Paniom: J. Zdańskiej, A. Złotnik, D. Matel, B. Grygo, B. Kulikowskiej i Panom: Sławomirowi Szpyrukowi oraz Wojciechowi Smółko.

Wiesława Świsłocka


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2022 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!