e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Nowe źródła informacji


Przed świętami Wielkanocnymi do mieszkańców powiatu trafiły dwa bezpłatne pisma: "Informator Samorządowy" i "Wiadomości Goniądzkie". Ten pierwszy wydawany jest przez Starostwo Powiatowe, drugi zaś przez Urząd Miejski.

Według założeń Redaktora Naczelnego "Informatora Samorządowego" - Rafała Supińskiego znajdą się tam informacje z pracy Zarządu, Rady oraz Starostwa Powiatowego w Mońkach i jednostek organizacyjnych powiatu. W każdym wydaniu znajdą się także relację z ważnych wydarzeń w powiecie oraz sposób załatwiania spraw urzędowych.

„Wiadomości Goniądzkie” redagowane są przez wszystkie podmioty Urzędu Miejskiego w Goniądzu. Jego celem jest dostarczenie jak najwięcej informacji z Goniądza i okolic. Można w nim się poskarżyć, pochwalić, czy podzielić się z innymi opiniami.

Dodając do tego tytuły takiej jak "Wieści Monieckie", "e-Lokalne" i kilka lokalnych stron internetowych - mieszkańcy powiatu monieckiego nie powinni narzekać na brak informacji, ale czy te wszystkie media w szybkości i wiarygodności dorównają plotkom u fryzjera czy kosmetyczki? – zobaczymy

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!