e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Nagrody rozdane "Bądź na tak dla Eko..."


14 grudnia podczas uroczystego apelu w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach zostały rozdane nagrody za najlepsze prace uczniów z tej szkoły, wśród wyróżnionych była Karolina Karwowska, która zwyciężyła w kategorii klas IV - VI.

W połowie listopada został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny pn. "Bądź na tak dla Eko..." zorganizowany już po raz trzeci przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego. Nagrody oraz wyróżnienia zostały sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Szczególnie gorące podziękowania składamy dla Prezesa Zarządu Funduszu pana Adama Sieńko, który zawsze wspiera lokalne inicjatywy.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom konkursu, w szczególności tym wyróżnionym, oraz nauczycielom, opiekunom, którzy wspomagali swoich podopiecznych w tak potrzebnej we współczesnej rzeczywistości inicjatywie.

Po wręczeniu nagród uczniowie klas IV -VI mieli okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu szkolnego teatru "Marzenie" pod opieką pani Elżbiety Smółko. Przedstawienie to było kolejnym już z cyklu przybliżającego uczniom monieckiej "Dwójki" kraje Unii Europejskiej. Dzisiaj była to Francja, a już za miesiąc będą Włochy.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!