• Pielgrzymka do Krypna - kościół św. Brata Alberta
  • Poświęcenie pamiątkowej tablicy z okazji 100-lecia Parafii
  • ks. bp. Henryka Ciereszko podczas jubileuszowej mszy

Podsumowanie sezonu Promienia Mońki w tenisie stołowym

Sekcja liczy osiemnastu zawodników, treningi odbywają się w hali ZSOiZ na czterech wyczynowych stołach.

Pierwszy udział w zawodach wojewódzkich organizowany przez POZTS w imprezach. Puchary Wójtów, Burmistrzów i Starostów Radziłowa, Białobrzeg, Łomży, Kolna, Grajewa, Pisanicy, Olecka, Sokółki, Białegostoku, Suchowoli.

• II miejsce Mieczysława Gawieńczyka w Memoriale im. M.Jasjanowicza w kategorii ponad 60 lat w Białobrzegach
  • II miejsce Krzysztofa Dembowskiego w Turnieju Weteranów w kategorii ponad 50 lat w Pisanicy.

Od kilku lat uczestniczymy w rozgrywkach Białostockiej Ligi Sportu. Promień I awansował do I ligi, gdzie ostatecznie zajął V miejsce na dziesięć zespołów. Zespół w składzie: Mariusz Tekień, Jacek Cybulski, Zbigniew Cybulski. Piotr Kolenda, Kamil i Mateusz Purta wygrał łącznie 7 meczy, dwa zremisował i dziewięć przegrał. Wygrali 114 setów a przegrali 138.

W kategorii indywidualnej Kamil Purta zajął 15 miejsce, Jacek Cybulski 24 miejsce, Mateusz Purta 31 miejsce, Mariusz Tekień 33 miejsce, Zbigniew Cybulski 39 miejsce, Piotr Kolenda 43 miejsce. Wystartowała łącznie siedemdziesięciu trzech zawodników.

W rankingu deblowym na 86 par Kamil Purta - Mariusz Tekień wywalczyli 14 miejsce, para Kamil Purta - Mateusz Purta wywalczyli 15 miejsce, Jacek Cybulski - Piotr Kolenda wywalczyli 23 miejsce.

Drugi zespół Promienia występował w II lidze, gdzie zajął IV miejsce na dziesięć zespołów, wygrał dziesięć meczy, dwa zremisował i sześć przegrał, zawodnicy wygrali 154 sety i przegrali 98.

W klasyfikacji indywidualnej na sześćdziesięciu zawodników - piąte miejsce zajął Radosław Adasiewicz, ósme Jacek Kacperski, dwudziesty czwarty był Grzegorz Głódź, dwudziesty piąty Krzysztof Dembowski, trzydziesty ósmy Mieczysław Gawieńczyk, pięćdziesiąty szósty Karol Snopko.

W rankingach deblowych na 61 par czwarte miejsce zajęli Jacek Kacperski i Radosław Adasiewicz, dziewiąte - Krzysztof Dembowski i Grzegorz Głódź.

W styczniu 2020 roku odbędą się finały mistrzostwa województwa w kategorii seniorów i weteranów, eliminacje wojewódzkie Pucharu Polski (mecz z SKT Sokółka), udział w turniejach open i wiosennej rundzie Białostockiej Ligi Sportu.

Opracował Mieczysław Gawieńczyk

Ranking indywidualny i deblowy - liga 1
Ranking indywidualny i deblowy - liga 2

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas