• Prezes Podlaskiego Zarządu PZD Andrzej Bojko
  • Dni Moniek 2 - Tadeusz Skutnik o książce "Ludzie Moniek"

Zakończenie sezonu tenisowego Promienia

Mimo różnych trudności udało się dokończyć i przeprowadzić zaplanowane w roku bieżącym imprezy tenisowe.

Startujący w rozgrywkach I ligi Białostockiej Ligi Sportu zawodnicy Promienia w składzie: Tekień Mariusz, Purta Kamil, Kolendo Piotr, Cybulski Jacek, Smopko Karol - zajęli IV miejsce.

• Rodmar Białystok  5:9

Zespół wygrał 74 mecze i przegrał 52. Indywidualnie Purta Kamil był trzeci wśród 65 zawodników, wygrał 24 mecze, przegrał 4.

Szesnasty był Tekień Mariusz, dziewiętnasty Kolenda Piotr, dwudziesty trzeci Cybulski Jacek, pięćdziesiąty drugi Snopko Karol.

W grach deblowych na 56 par trzecie miejsce zajęli Purta Kamil z Tekień Mariuszem, dziewiąte - Cybulski Jacek i Kolenda Piotr.

Grający w II lidze Promień II w składzie: Kaceperski Jacek, Adasiewicz Radosław, Toczydłowski Szymon, Cybulski Zbigniew, Głódź Grzegorz, Dembowski Krzysztof, Wiszowaty Karol, Gawieńczyk Mieczysław na 10 zespołów zajęli III miejsca, wygrali siedem meczy i dwa przegrali, w setach 79 do 47.

Indywidualnie na siedemdziesięciu zawodników Kacperski Jacek - 10, Adasiewicz Radosław - 17, Cybulski Zbigniew - 18, Toczydłowski Szymon - 21, Wiszowaty Karol - 36, Gawieńczyk Mieczysław - 38, Głódź Grzegorz - 40, Dembowski Krzysztof - 47.

W grach deblowych Głódź Grzegorz i Dembowski Krzysztof - 9 miejsce, Kacperski Jacek i Adasiewicz Radosław - 14 miejsce. Wystartowało 69 par.

18 listopada w Białymstoku odbył się I Grand Prix seniorów województwa podlaskiego. W zawodach wystartowali zawodnicy I i II ligi państwowej, stąd miejsca z naszego klubu były dość odległe

• 17 - 24 Głódź Grzegorz, Purta Kamil, Cybulski Jacek
  • 25 - 28 Gawieńczyk Mieczysław
  • 29 - 32 Dembowski Krzysztof
  • 33 - 36 Tekień Mariusz

27 grudnia w Mistrzostwach Województwa Weteranów w kategorii 35-55 lat, w grach podwójnych niespodziewanie III miejsce zajął Cybulski Jacek i Wiszowaty Karol, pokonując wielu bardziej znanych zawodników. Para Cybulski Zbigniew i Dembowski Krzysztof zajęła IX miejsce. Indywidualne miejsca:

• 9 - 12 Cybulski Jacek
  • 13 - 16 Dembowski Krzysztof
  • 17 - 24 Jeleniewski Łukasz, Cybulski Zbigniew, Wiszowaty Karol

Po zakończeniu gier w kategorii Weteranów odbył się turniej OPEN - miejsca indywidualne:

• 9 - 12 Wiszowaty Karol
  • 17 - 24 Cybulski Jacek
  • 33 - 48 Dembowski Krzysztof i Cybulski Zbigniew

W kategorii Weteran powyżej 55 lat miejsca od 9- 12 zajęli: Skutnik Tadeusz i Gawieńczyk Mieczysław, 13 - 15 zajął Zajkowski Marek.

W grach deblowych Skutnik Tadeusz i Zajkowski Marek zajęli miesjca od 5 - 6 a Jeleniewski Łukasz i Gawieńczyk Mieczysław miejsca od 9 - 15.

24 stycznia odbędzie się II Grand Prix seniorów, a od lutego rusza następna runda rozgrywek I i II Białostockiej Ligi Sportu.

Opracował Mieczysław Gawieńczyk

Ranking indywidualny i deblowy - liga 1
Ranking indywidualny i deblowy - liga 2

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas