Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • Dzień Seniora 2019 - hymn seniora   
  • IV liga seniorów: Promień Mońki - Sparta 1951 Szepietowo  
  • SP nr 1 Dzień Patrona - montaż słowno-muzyczny   
  • SP nr 1 Dzień Patrona - "Jedynka najlepsza jest"   
  • XI Biegi Papieskie - występ dzieci z SP nr 1 - Promyki   
  • XI Biegi Papieskie i V Memoriał im. Ks Henryka Mirona   
  • Kandydat na Posła Rafał Supiński na konwencji PiS   
  • Minister Edukacji na konwencji PiS w Mońkach   
  • Ćwiczenia strażaków OSP - sztafeta sprawnościowa   
  • Ćwiczenia strażaków OSP - musztra drużyny   
  • X Wieczory Muzyczne - koncert zespołu Trebunie-Tutki   
  • Akt nadania sztandaru Komendzie Policji w Mońkach   
  • Przemarsz policjantów i gości ulicami Moniek   
  • X Wieczory Muzyczne - Ligularion Duo   
  • X Wieczory Muzyczne - Valeriy Filipov ("Modlitwa")  
  • XII Święto Wsi - zespół disco polo Melodic   
  • XII Święto Wsi - zawody drużynowe dla kobiet   
  • XII Święto Wsi - zawody zespołów strażackich   

Finał IMS Grupy Południowej w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 11.10.2019 roku na leśnych trasach biegowych w Supraślu rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupy Południowej w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 1000 m. Zawody rozegrano przy pochmurnej aurze i temperaturze powietrza około 10 stopni Celsjusza.

Do zawodów tych zgłosiło się 14 sztafet chłopców - wśród nich reprezentanci SP 2 Mońki. Wszyscy startujący rywalizowali o 5 miejsc dających prawo startu w zawodach finałowych.

Zespół naszej szkoły, chociaż prawie w całości składał się z zawodników o rok młodszych od konkurentów, to spisał się bardzo dobrze, co przełożyło się na końcowy wynik i awans na finał wojewódzki.

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii chłopców: I m - SSP Supraśl II m - SP 2 Mońki III m - SP Kleosin IV m - SP Wasilków V m - SP Wyszki

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wystąpiła w składzie: Amonowicz Damian, Balcewicz Szymon, Gutowski Krystian, Jankowski Tomasz, Koda Szymon, Kuklo Jakub, Olszyński Krzysztof, Potocki Błażej, Roszkowski Patryk, Wiszowaty Wojciech, Zasłona Jakub, Zasłona Szymon.

Składam podziękowania wszystkim reprezentantom naszej szkoły za włożony trud i wysiłek oraz pokazaną walkę na zawodach.

trener Stanisław Filewicz









Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2019 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!