Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • Charytatywna sztafeta "Mundur na rowerze"   
  • I Komunia Święta w kościele Św. Brata Alberta - II cz.   
  • I Komunia Święta w kościele Św. Brata Alberta - I cz.   
  • IV liga piłki nożnej: Promień Mońki - MKS Mielnik   
  • III Ogólnopolski Kolarski Wyścig Szosowy   
  • Bogdan Bieliński w wykładzie o uchwaleniu Konstytucji   
  • Monieckie obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja   
  • II Memoriał im. Fiedorczuka w tenisie stołowym - otwarcie   
  • XVII Wiosenne Biegi Uliczne - bieg główny   
  • XVII Wiosenne Biegi Uliczne - biegi najmłodszych   
  • VIII Turniej Tańca Towarzyskiego - tancerze powyżej 15 lat   
  • VIII Turniej Tańca Towarzyskiego - tancerze 10-12 lat   
  • Uczestnicy VIII Turnieju Tańca Towarzyskiego   
  • Pożar firmy Agrohurt przy ul. Szkolnej   
  • Droga krzyżowa z inscenizacją Misterium Męki Pańskiej 3   
  • Droga krzyżowa z inscenizacją Misterium Męki Pańskiej 2   
  • Droga krzyżowa z inscenizacją Misterium Męki Pańskiej 1   
  • Niedziela Palmowa w MOK - Wrzosy   

Finał Igrzysk Dzieci Grupy Południowej w lekkiej atletyce

14.05.2018 roku na stadionie BOSIR w Białymstoku rozegrano Finał Grupy Południowej XVIII Podlaskich Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano przy zmiennej pogodzie (zachmurzenie na zmianę ze słońcem) i temperaturze powietrza około 20 stopni Celsjusza. Do zawodów zgłosiło się 17 szkół w kategorii dziewcząt i 19 w kategorii chłopców.

W każdej konkurencji zawodów trzech pierwszych zawodników uzyskało bezpośredni awans na zawody finałowe, prócz tego taki awans uzyska jeszcze czterech zawodników z najlepszymi wynikami z całego województwa. Bardzo dobry występ w tych zawodach zanotowali młodzi lekkoatleci SP Nr 2 w Mońkach.

Najlepsze wyniki indywidualnie i awans na zawody finałowe uzyskali:

  • I m - Balcewicz Szymon w biegu na 1000 m
  • I m - Porzecki Łukasz w pchnięciu kulą 4 kg
  • I m - Zasłona Jakub ( kl. V ) w skoku wzwyż
  • II m - Porzecki Łukasz w biegu na 60 m
  • II m - Zasłona Szymon ( kl. V ) w skoku wzwyż
  • II m - Nowik Mateusz w chodzie na 3 km
  • II m - Amonowicz Damian ( kl. V ) w skoku w dal
  • III m - Bursztyniuk Tomasz w pchnięciu kulą 4 kg
  • III m - Łapiński Hubert ( kl. IV ) w skoku wzwyż
  • I m - w sztafecie 4 x 60 m w składzie: Balcewicz Szymon, Gutowski Krystian, Kuklo Jakub, Porzecki Łukasz.

Klasyfikacja końcowa szkół w kategorii chłopców:

  1. I m - SP 3 Bielsk Podlaski
  2. II m - SP 2 Mońki
  3. III m - SP Supraśl
  4. IV m - SP 2 Wasilków
  5. V m - SP 1 Łapy
  6. VI m - SP Tykocin

Wszystkim swoim zawodnikom oraz ich rodzicom serdecznie gratuluję osiągniętych wyników oraz dziękuję za włożony trud i zaangażowanie.

trener - Stanisław Filewicz
















Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2018 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!