• SP nr 1 Dzień Patrona - montaż słowno-muzyczny
  • SP nr 1 Dzień Patrona - "Jedynka najlepsza jest"
  • XI Biegi Papieskie - występ dzieci z SP nr 1 - Promyki

Z podwórka na stadion

W dniach 24 - 25 października na stadionie miejskim w Mońkach został rozegrany finał powiatu monieckiego XX edycji ogólnopolskiego turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

W kategorii chłopców U 12 udział wzięło 6 drużyn: z Kalinówki Kościelnej, Jaświł, Knyszyna, Laskowca, Goniądza oraz z SP 1 w Mońkach. Zawody rozegrane zostały systemem każy z każdym, a wyniki prezentują się w następujący sposób:

• Knyszyn - Kalinówka 2:2

Zwycięzcą finału powiatowego turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U12 chłopców została drużyna z Knyszyna.

Wszyscy uczestnicy piłkarskich zmagań otrzymali dyplomy i wyjątkowe, okolicznościowe medale, a wręczył je pan Dariusz Gwiazda - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ogromne podziękowania należą się pracownikom i zarządcom stadionu miejskiego, za udostępnienie oraz pomoc w przygotowaniu boisk. Ponadto ogromny ukłon w kierunku pana Włodzimierza Szypcio i firmy KBS, dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli posmakować gorących przekąsek z grilla. Zawody bardzo sprawnie przeprowadzili młodzi sędziowie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Dodatkowo rozegrany został finał w kategorii chłopców U10. W meczu pomiędzy SP1 Mońki, a SP Goniądz lepsi okazali się uczniowie z Goniądza i to oni będą reprezentować powiat moniecki w finale wojewódzkim turnieju.

SP 1 Mońki - SP Goniądz 1:2

W kategorii U8 chłopców wszystkie 4 zgłoszone drużyny to chłopcy na co dzień trenujący w LKS Promień Mońki. Tu również rozegraliśmy mini turniej, a w nim 6 "bratobójczych" pojedynków. Ostatecznie wygrała drużyna Promień 1, a wyniki poszczególnych spotkań prezentują się następująco:

• Promień 1 - Promień 2 - 3:1
  • Promień 3 - Promień 4 - 0:2
  • Promień 1 - Promień 3 - 5:3
  • Promień 2 - Promień 4 - 2:2
  • Promień 1 - Promień 4 - 6:2
  • Promień 2 - Promień 3 - 3:3

W kategorii U12 i U10 dziewcząt, nasz powiat w finałach wojewódzkich reprezentować będzie reprezentacja szkoły podstawowej w Goniądzu.

sport Mońki
sport Mońki
sport Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas