Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

 • IV liga piłki nożnej: LKS Promień Mońki - Orzeł Kolno   
 • Listopadowy pierwszy śnieg w Mońkach   
 • Protest kobiet przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego   
 • Samochodowy Protest Kobiet ulica Moniek   
 • Koncert Papieski - piosenka dla św. Jana Pawła II   
 • Koncert Papieski - Szkoła Muzyczna w Mońkach   
 • Dni Papieskie - koncert chóru Ad Matrem Suam   
 • Dni Papieskie - ks. Wojciech Wojtach   
 • XII Biegi Papieskie - bieg ku pamięci ks. Henryka Mirona   
 • XII Biegi Papieskie - bieg klasy III i młodszych   
 • Protest rolników 2020 Konfederacja - powiat moniecki   
 • Kiermasz występ Izabeli i Tomasza Kłubowicz   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Łukasz Rybałt   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Monkey Luuz   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Podlasiaczki   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Beata Nietupska   
 • Bogdan Bieliński o wystawie "Bitwa Warszawska"   
 • Pielgrzymka do Krypna - kościół M.B. Częstochowskiej   

Najnowszy ranking kredytów gotówkowych - maj 2020

Kredyt gotówkowy należy do zobowiązań, z których środki można wydać na dowolny cel - np. prace wykończeniowe w domu, kupno nowego samochodu lub sfinansowanie zagranicznej wycieczki. Tylko od nas zależy, na co przeznaczymy pieniądze. Warto jednak pamiętać o tym, że każde zobowiązanie wiąże się z kosztami.

Jak ocenić, czy propozycja banku jest opłacalna pod tym względem? Przedstawiamy najnowszy kredyt gotówkowy ranking dostępny na Totalmoney oraz najkorzystniejsze oferty.


Ranking kredytów gotówkowych - narzędzie pomocne dla kredytobiorców

Osoby rozważające zaciągnięcie kredytu gotówkowego często zastanawiają się, jaki będzie rzeczywisty koszt zobowiązania. Banki i SKOK-i zachwalają swoje oferty i prześcigają się w tworzeniu reklam, które przyciągają uwagę odbiorców. Kredyt gotówkowy to jednak nie tylko dodatkowe środki na dowolny cel, ale także mniej przyjemne elementy - oprocentowanie, odsetki i raty. Od kilku lat instytucje oferujące kredyty mają obowiązek publikowania RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, w reklamach i materiałach promocyjnych. Dzięki temu każdy klient rozważający zaciągnięcie zobowiązania, ma podaną informację o kosztach kredytu. W wyborze najlepszego kredytu gotówkowego pomagają również praktyczne rankingi dostępne online, czyli narzędzia sortujące oferty pod względem wysokości miesięcznej raty czy oprocentowania.

Ranking kredytów gotówkowych - na co należy zwrócić uwagę?

Na koszt kredytu gotówkowego składa się wiele czynników - między innymi oprocentowanie, prowizja banku za udzielenie zobowiązania oraz wypłatę środków, a często również dodatkowe ubezpieczenia, marże oraz inne elementy. O rzeczywistym koszcie kredytu najpełniej informuje RRSO. Zanim podejmiemy decyzję o wyborze konkretnej oferty, sprawdźmy ranking kredytu gotówkowego, np. dostępny w serwisie totalmoney.pl. Narzędzie to uwzględnia parametry mające wpływ na ostateczny koszt kredytu. Korzystając z niego zwróćmy uwagę przede wszystkim na miesięczną ratę oraz sumę odsetek w okresie kredytowania.

Najnowszy ranking kredytów gotówkowych - Santander Bank Polska

Jak w maju 2020 przedstawiał się ranking kredytu gotówkowego dla kwoty 30 tys. złotych z okresem kredytowania na 48 miesięcy? Na pierwszym miejscu zestawienia pojawiła się oferta Santander Banku Polska. W tym przypadku miesięczna rata zobowiązania wynosi 751,39 zł, a całkowita kwota do spłaty - 36 066,79 zł. Pozostałe parametry oferty uzasadniają, dlaczego znalazła się na szczycie rankingu. Oprocentowanie wynosi 7,20%, a prowizja 4,19%. Bank nie wymaga od kredytobiorców dodatkowego ubezpieczenia. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to jedynie 9,74%. Osoba, która zdecyduje się zaciągnąć kredyt gotówkowy online w Santander Banku, zapłaci 4809,79 zł odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych - Alior Bank

Ofertę bez wychodzenia z domu przygotował Alior Bank, który znalazł się na drugim miejscu. W tym przypadku kredytobiorca zapłaci miesięcznie 751,53 zł. Parametry zobowiązania są korzystne - oprocentowanie to 7,49%, a prowizja banku za udzielenie kredytu i wypłatę środków - jedynie 3,50%. RRSO wynosi 9,76%. Klient, który zdecyduje się na zaciągnięcie zobowiązania, zapłaci ostatecznie 36 073,47 zł, a suma odsetek w okresie kredytowania wyniesie 4 985,39 zł.

Ranking kredytów gotówkowych - bank Citi Handlowy

Kolejna propozycja w naszym zestawieniu najlepszych kredytów gotówkowych to oferta banku Citi Handlowy. Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów, bo tak brzmi nazwa tego produktu, charakteryzuje się ratą w wysokości 757,75 zł. Osoba, która podpisze umowę, zapłaci ostatecznie 36 372,09 zł. Oprocentowanie wynosi 6,99%, prowizja - 5,50%, a RRSO - 10,23%. Bank Citi Handlowy nie wymaga od klientów ubezpieczenia. Pożyczka gotówkowa jest dostępna bez wychodzenia z domu. Całkowita suma odsetek wynosi 4772,09 zł.

Ranking kredytów gotówkowych - pozostałe oferty

Oprócz tego ranking kredytów gotówkowych uwzględnia również oferty BNP Paribas, banku Millennium oraz PKO BP. Koszty zobowiązań są jednak zdecydowanie wyższe - miesięczne raty oscylują w granicach 800 zł. Warto jednak sprawdzić wszystkie parametry kredytów i zdecydować, która oferta będzie najkorzystniejsza.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!