Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

 • IV liga piłki nożnej: LKS Promień Mońki - Orzeł Kolno   
 • Listopadowy pierwszy śnieg w Mońkach   
 • Protest kobiet przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego   
 • Samochodowy Protest Kobiet ulica Moniek   
 • Koncert Papieski - piosenka dla św. Jana Pawła II   
 • Koncert Papieski - Szkoła Muzyczna w Mońkach   
 • Dni Papieskie - koncert chóru Ad Matrem Suam   
 • Dni Papieskie - ks. Wojciech Wojtach   
 • XII Biegi Papieskie - bieg ku pamięci ks. Henryka Mirona   
 • XII Biegi Papieskie - bieg klasy III i młodszych   
 • Protest rolników 2020 Konfederacja - powiat moniecki   
 • Kiermasz występ Izabeli i Tomasza Kłubowicz   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Łukasz Rybałt   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Monkey Luuz   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Podlasiaczki   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Beata Nietupska   
 • Bogdan Bieliński o wystawie "Bitwa Warszawska"   
 • Pielgrzymka do Krypna - kościół M.B. Częstochowskiej   

Rowery crossowe na długie wycieczki i dojazd do pracy

Jednoślady coraz częściej towarzyszą nam każdego dnia naszego życia. Dzięki nim możemy się wygodnie przemieszczać, a także wybierać w dłuższe podróże. Rowery crossowe są praktycznie najbardziej uniwersalną konstrukcją dwukołowca, która posłuży nam zarówno w mieście, jak i poza nim. Sprawdźmy, dlaczego warto w nie zainwestować i na jakie modele najlepiej zwracać uwagę.

Rowery crossowe damskie, rowery crossowe męskie - konstrukcja i geometria

Jednoślady o tym charakterze budowane są tak, by być równocześnie wygodnymi, ale i wydajnymi. Siedzimy na nich w nieco pochylonej, lecz wciąż komfortowej pozycji, a ich komponenty i punkty styku są dostosowane z myślą o naszej wygodzie. Rowery crossowe markowe są bardzo podobne do trekkingowych - często są nawet tymi samymi modelami, jedynie odchudzonymi dla większej zwinności i lekkości w mieście. Ich wygodna geometria sprawdzi się zarówno podczas krótkich przejażdżek, jak i dalekich podróży. W rowerach crossowych standardem jest niska waga, dlatego kupując taki model nie spotkamy na jego wyposażeniu pełnego oświetlenia, błotników, bagażnika, czy innych akcesoriów wyprawowych. W pierwszej kolejności rowery crossowe, czyli inaczej hybrydowe, mają być właśnie zwinnymi, lekkimi pojazdami na wydajne i wygodne dojazdy do szkoły, pracy, czy sklepu. Osoby planujące wyprawy mogą w późniejszym czasie spokojnie doposażyć jednoślad w potrzebne im akcesoria, dodatkowo mając komfort możliwości wyboru takich komponentów, jakie im samym najbardziej odpowiadają. Rowery crossowe damskie i rowery crossowe męskie różnią się między sobą - w pierwszych z nich możemy spotkać obniżoną ramę, dzięki której wsiadanie jest znacznie łatwiejsze. Różnice mogą być również w punktach styku - siodełka dopasowane do kobiecej sylwetki będą im służyć znacznie lepiej.Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Komfortowe dojazdy do pracy i dalekie wyprawy

Rowery crossowe to modele doskonałe na wiele rodzajów terenów. Na chodnikach, drogach rowerowych i asfalcie nie będą stawiały wysokich oporów toczenia, jednak będą wystarczająco przyczepne by pokonać nieutwardzone tereny, pobocza i ścieżki. Należy jednak pamiętać, że rower crossowy to nie MTB - na nim nie przejedziemy błotnistych, grzęskich terenów leśnych.

Na rowerze crossowym możemy pokonywać codzienną drogę do pracy w sposób wygodny i zwinny. Jego możliwości pozwolą nam dojechać w codziennej odzieży, a także zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Przejedziemy przez dowolny teren, nie ograniczając się do ścieżek rowerowych - możemy umilić sobie drogę przez okoliczny park, czy leśną, prostą drogę.

Szukając roweru crossowego powinniśmy wybrać się do specjalistycznego sklepu rowerowego. Dzięki temu mamy pewność, że kupiony przez nas model będzie produktem wysokiej jakości, pochodzącym z oferty renomowanego producenta. Warto zwrócić uwagę między innymi na produkty marki Trek - crossowe modele Dual Sport są idealnie dostosowane do przemierzania tras mieszanych. Komponenty tych jednośladów pochodzą z najwyższej półki, dzięki czemu rowery Trek są niezawodne i bardzo komfortowe. Inne marki, na jakie warto zwrócić uwagę to między innymi Scott, Merida, Kellys i KTM. Oczywiście, istnieje znacznie więcej renomowanych producentów jednośladów, dlatego osobista wizyta w specjalistycznym sklepie rowerowym i obejrzenie modeli na własne oczy to podstawa przy zakupie własnego jednośladu.

Kupując rowery crossowe Warszawa lub rowery crossowe Gdańsk możemy skierować się do sklepu Sportsalon - w nim znajdziemy markowe produkty, między innymi wymienionych wyżej producentów. Oferta rowerów crossowych online tego sklepu jest równie bogata, co w sklepach stacjonarnych - warto więc obejrzeć rowery crossowe przez internet przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Rowery crossowe są nieocenionym towarzyszem każdego, kto poszukuje niezawodnego pojazdu do codziennych dojazdów i okazjonalnych wypraw. Dzięki nim przejedziemy po rozmaitych terenach, w komforcie i bez zbędnych problemów. Warto wyposażyć się w model dobrej marki, by ten faktycznie służył nam dokładnie tak, jak tego oczekujemy.

Zainteresowany serwisem oraz zakupem rowerów? Zamów online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211
Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!