Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

 • IV liga piłki nożnej: LKS Promień Mońki - Orzeł Kolno   
 • Listopadowy pierwszy śnieg w Mońkach   
 • Protest kobiet przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego   
 • Samochodowy Protest Kobiet ulica Moniek   
 • Koncert Papieski - piosenka dla św. Jana Pawła II   
 • Koncert Papieski - Szkoła Muzyczna w Mońkach   
 • Dni Papieskie - koncert chóru Ad Matrem Suam   
 • Dni Papieskie - ks. Wojciech Wojtach   
 • XII Biegi Papieskie - bieg ku pamięci ks. Henryka Mirona   
 • XII Biegi Papieskie - bieg klasy III i młodszych   
 • Protest rolników 2020 Konfederacja - powiat moniecki   
 • Kiermasz występ Izabeli i Tomasza Kłubowicz   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Łukasz Rybałt   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Monkey Luuz   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Podlasiaczki   
 • Kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego - Beata Nietupska   
 • Bogdan Bieliński o wystawie "Bitwa Warszawska"   
 • Pielgrzymka do Krypna - kościół M.B. Częstochowskiej   

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux - nowoczesne rozwiązanie starych problemów

Całe nasze społeczeństwo ma tendencje do ułatwiania sobie życia w każdy możliwy sposób. Jeżeli mamy do przejścia niewielki dystans - dzwonimy po taksówkę lub korzystamy z pojazdu elektrycznego, który możemy wypożyczyć praktycznie wszędzie.

W sytuacji, gdy musimy kupić sobie bilet na pociąg lub zapłacić rachunek, nie idziemy na dworzec ani pocztę - wykonujemy szybki przelew na swoim telefonie i w kilka sekund mamy to z głowy. Wszystko co robimy ma na celu zaoszczędzenie nam jak największej ilości czasu. Czy jest to dobra tendencja? Absolutnie tak. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie spędzać więcej czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Możemy pojechać na wymarzone wakacje i częściej praktykować swoje hobby. Choć dla naszych rodziców i dziadków niektóre z tych udogodnień wydają się wręcz przesadzone - wszystko jest dla ludzi i jeżeli tylko faktycznie pomaga w naszym przypadku, to nie mamy żadnego powodu, aby z tego rezygnować. Oczywiste jest, że w niektórych momentach warto skorzystać z rozwiązania, które sprawdzało się od wieków i na pewno zadziała - ale jeżeli trzymamy się tego na siłę, to w ten sposób tylko robimy sobie sami krzywdę. Nasz tekst chcielibyśmy poświęcić omówieniu urządzenia, które wspominane jest często właśnie w tym kontekście. Czy na pewno się sprawdzi? Czy lepiej pozostać przy wszystkim znanym rozwiązaniu? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz już samodzielnie. A sprzętem tym jest odkurzacz bezprzewodowy. Dlaczego jest on co raz bardziej popularny i czym różni się od wersji z kablem? Przede wszystkim właśnie tym, że go nie posiada. Dzięki temu jesteśmy w stanie o wiele szybciej uporać się ze sprzątnięciem całego domu lub mieszkania. Każdy na pewno doświadczył problemu plączącego się przewodu, który wypada z gniazda i sprawia, że odkurzanie zamienia się w koszmar. Bardzo utrudnia to sprawne porządki i może powodować sporą frustracje, w szczególności u kogoś, kto wyjątkowo nie lubi sprzątać. Nie mówiąc już oczywiście o tym, że ciężko jest dotrzeć w trudno dostępne miejsca i konieczne jest częstsze sprzątanie.

Jeżeli chcesz przekonać się czy ten sprzęt sprawdzi się w twoim mieszkaniu, a brak czasu już od dawna stanowi twój największy problem - chcemy dzisiaj zaproponować Ci konkretny model odkurzacza bezprzewodowego, który sprawdził się już w domach setek Polaków. W dalszej części możesz dowiedzieć się więcej na temat jego producenta i oferowanej ceny.

Krótko o odkurzaczach Electrolux


Urządzeniem tym jest odkurzacz bezprzewodowy Electrolux. Marka ta jest z całą pewnością znana zdecydowanej większości Polaków, gdyż są oni jednym z głównych sprzedawców sprzętu domowego. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i długim czasem pracy, który nie wymaga od nas ciągłego wymieniania drogich urządzeń.

Każdy odkurzacz bezprzewodowy Electrolux zasila bateria, która umożliwia mu nawet do 50 minut nieustannej pracy. Jest to zwykle wystarczający okres czasu, aby pozbyć się całego brudu z podłóg twojego domu lub mieszkania.

Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY - model warty uwagi


Model, który chcemy Ci dzisiaj przybliżyć to Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY, mający opinie jednego z najskuteczniejszych sprzętów tej marki. Jest on doceniany w szczególności za posiadanie wbudowanego odkurzacza ręcznego i stosunkowo krótki czas ładowania baterii. Jest to także urządzenie lekkie, a to ma na pewno znaczenie dla osób starszych i posiadających dużą ilość schodów w swoim domu.

Test przeprowadzony na odkurzaczu Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY wykazał, że jest on w stanie czyścić bez przerwy przez około 45 minut. Jest to bardzo dobry wynik, więc na pewno sprawdzi się on dla kogoś, kto posiada dużą przestrzeń do sprzątnięcia. Urządzenie to jest określane także jako wyjątkowo estetyczne, a choć mogłoby się wydawać, że nie jest to zbyt ważny aspekt - zdarza się inaczej. Czasami nie dysponujemy zbyt dużą ilością miejsca, aby schować swój odkurzacz na czas, gdy go nie używamy. Ten model można bez żadnego problemu umieścić na widoku, a będzie on stanowił ciekawy element wyposażenia.

Cena za sprzęt


Cena za odkurzacz bezprzewodowy Electrolux jest uznawana raczej za korzystną. Oczywiście, urządzenie to jest samo w sobie trochę drogie - co wynika z wielu dostępnych trybów i zaawansowanych technologii użytych do jego produkcji. Jeżeli zdecydujesz się na jego zakup to najlepiej będzie wcześniej oszczędzić trochę funduszy i poczekać - a po jakimś czasie bez problemu będziesz mógł się w niego zaopatrzyć i jednocześnie nie wydać całej wypłaty na raz.

Dlaczego warto przeznaczyć swoje pieniądze na ten właśnie sprzęt? Przede wszystkim inwestujesz tutaj we wspomniany czas. Wyobrażasz sobie jak szybko możesz poradzić sobie ze sprzątnięciem całego domu przy jego użyciu? Nikt z nas nie lubi porządków i staramy się odwlec to jak najdalej jak to tylko możliwe. Nie możemy jednak odkładać tego cały czas i w końcu musimy zmierzyć się z nagromadzonym kurzem. O ile przyjemniejsze staje się wtedy sprzątanie przy pomocy wygodnego i skutecznego sprzętu.

Dostępność odkurzacza ręcznego to także bardzo duży plus, gdyż możesz dzięki niemu sprzątnąć te miejsca, które do tej pory były wręcz niedostępne - szuflady, parapety, sufit. Każdy z nas zwykle pomija te obszary i ignoruje gromadzący się tam brud, a nie jest to dobre rozwiązanie - w szczególności dla alergików. Jeden z modeli Electrolux może pomóc Ci łatwo i szybko wyczyścić szuflady i sufity, a wszystko to w czasie obiecanych 45 minut.

Podczas zakupu wybranego modelu zwracaj zawsze uwagę na jego wygląd i parametry. Twój odkurzacz powinien być również lekki i nie hałasować - jest to duży problem w szczególności dla matek, które nie chcą obudzić swojego dziecka podczas robienia porządków w mieszkaniu. Niektóre modele posiadają wymienne szczotki i dodatkowe gadżety, więc zawsze warto sprawdzić wcześniej ich dostępność. Pamiętaj, że inwestujesz tutaj w urządzenie na lata, które być może posłuży także twoim dzieciom. A jeżeli jesteś w dobrych stosunkach ze swoimi sąsiadami to zawsze możesz spróbować przedyskutować zakup tego sprzętu wspólnie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie są do końca przekonane czy chcą wydawać całą sumę na tego rodzaju urządzenie.

Pamiętaj, że zawsze warto ułatwiać sobie codzienne życie. Obecny rynek oferuje nam tak ogromną ilość ciekawych i przydatnych sprzętów, że nie warto uparcie trwać przy urządzeniach, które już się nie sprawdzają. Nawet jeżeli były one idealne dla twoich rodziców i używałeś je jako dziecko - wcale nie znaczy to, że musisz dalej z nich korzystać. Oszczędzaj swój czas i spędzaj go na czymś przyjemniejszych niż sprzątanie.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!