• O debacie kandydatów na Burmistrza - Andrzej Purta
  • Dzień Seniora - zabawa seniorów
  • Dzień Seniora - hymn w wykonaniu zespołu Wrzosy

Historia amerykańskiego koszykarza

Isaiah Thomas w ostatnich rozgrywkach NBA między Boston Celtics a Washington Wizards poprowadził tych pierwszych do zwycięstwa 129 do 119. Przez cały mecz pokazywał niesamowite umiejętności samodzielnie zdobywając 53 punkty z czego 29 w czwartej kwarcie i dogrywce. Jak sam mówi, dedykuje ten wynik swojej siostrze, która zginęła ostatnio w wypadku samochodowym a w dniu meczu skończyłaby 23 lata.

Do wypadku doszło tuż przed pierwszym meczem pierwszej rundy play-off w którym Thomas cały czas grał na niesamowitym poziomie, będąc najlepszym zawodnikiem w całym meczu. Dwadzieścia cztery punkty zdobył w pierwszych trzech kwartach, a podwoił je z nawiązką w ostatniej. Popisywał się dalekimi rzutami, bardzo skutecznie wchodził pod kosz i z dużą wprawą wymuszał faule. Był nie do zatrzymania dla przeciwników z Washington Wizards którzy tracili szanse na zwycięstwo po każdym trafieniu niskiego zawodnika.

W wywiadzie po meczu stwierdził, że od razu po usłyszeniu, że będzie dogrywka był pewny zwycięstwa do którego potem sam się przyczynił rzucając dziewięć z piętnastu punktów dla Celtics. Na trzydzieści trzy rzuty trafił osiemnaście, z czego aż pięć z dwunasto za trzy punkty. W rzutach wolnych trafił dwanaście z trzynastu oraz zaliczył cztery zbiórki. Jest to najlepszy wynik w fazie play-off od 14 lat. Tylko raz w historii Boston Celtic ktoś uzyskał lepsze wyniki.

W meczu całkiem nieźle wypadł również Marcin Gortat, który zdobył 14 punktów i zaliczył 10 zbiórek, ale niestety w dogrywce zagrał bardzo krótko z powodu przekroczenia liczby fauli. Nasz rodak przez 42 minuty na boisku trafił sześć z ośmiu rzutów w czasie gry i połowę z czterech wolnych. Marcin świetnie wywiązał sie z zadania jakie otrzymał, czyli utrudniania gry Alowi Horfordowi. Washington Wizards przegrywają w rozgrywkach play-off z Boston Celtics 0:2, a kolejne dwa spotkania będą miały miejsce w Waszyngtonie.

Jeśli interesujesz się koszykówką i posiadasz swoich liderów wypróbuj zakłady bukmacherskie. W ten sposób podwoisz emocje związane z oglądaniem rozgrywki, a być może także zarobisz nieco dodatkowej gotówki. Najważniejsze, abyś przed obstawieniem zwycięstwa konkretnego zawodnika lub drużyny zdobył jak najwięcej informacji na ich temat. W ten sposób zwiększysz swoje szanse na wygraną. Dla polskich fanów obserwowanie Marcina Gortata i jego drużyny w połączeniu z zakładami sportowymi jest bez wątpienia wyjątkową atrakcją.

W zdobywaniu informacji i dobrym obstawianiu pomoże Ci seo, a jedyne co musisz zrobić to wpisać w dowolną wyszukiwarkę internetową frazę, której poszukujesz, czyli np. imię zawodnika lub nazwę dyscypliny sportowej. Wyniki jakie otrzymasz to najbardziej aktualne informacje w sieci, z największą ilością odsłon.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas