• XXII Piesza Pielgrzymka z Moniek do Krypna
  • Jedzeniu babki ziemniaczanej na czas - mężczyźni
  • Jedzeniu babki ziemniaczanej na czas - kobiety

LKS Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski   1:4   (1:2)

W rozegranym spotkaniu 8 kolejki IV ligi pomiędzy Promieniem i Turem Bielsk Podlaski zdecydowane i zasłużone zwycięstwo odnieśli piłkarze gości. Zespół Tura od pierwszych minut narzucił swój styl gry i osiągnął znaczną przewagę. Zawodnicy Promienia skupili się na grze defensywnej co skutkowało brakiem większego zagrożenia pod swoją bramką. W 15 min. spotkania Promień pierwszy raz w I połowie zagościł pod bramką rywala i zdobył bramkę dającą prowadzenie, po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył Mateusz Purta i głową zdobył bramkę dla gospodarzy. Do końca I połowy goście dominowali na boisku co w efekcie przyniosło im dwie bramki nie bez winy piłkarzy Promienia po niedokładnych zagraniach.

Druga połowa to już bardziej wyrównana gra ale bez efektu bramkowego ze strony piłkarzy gospodarzy. W 53 min. przy wyniku 1:2 sędzie nie zauważa ewidentnego zagrania ręką w polu karnym zawodnika gości i nie dyktuje rzutu karnego. Wszyscy to widzieli tylko sędziowie nie chcieli tego zauważyć.Kolejne bramki gości to efekt ich dobrej gry i błędów zawodników Promienia.

Promień: Szypcio, Ziemkiewicz, Stachelek, Grygo, Purta M, Purta D., Purta M., Maciorowski, Odyjewski, Grabowski, Kulikowski. Na zmiany wchodzili: Wiński, Woronowicz, Misiewicz.

Wiesław Godlewski

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami    Napisz do nas    Dodaj bezpłatne ogłoszenie    Bezpłatny katalog firm    Zareklamuj się u nas