• Bogdan Bieliński w wykładzie o Żołnierzach Wyklętych
  • Memoriał piłkarski im. Marcina Jabłońskiego
  • Podsumowanie PCK - Dyr. Marek Radziwon

LKS Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze    0:3

W 21 kolejce IV ligi Promień podejmował będącą na 15 pozycji w tabeli Cresovię Siemiatycze. Ewentualne zwycięstwo zwiększałoby przewagę do 11 pkt. w walce o utrzymanie zespołu w IV lidze. Niestety porażka zmniejszyła dystans do 5 punktów.

Promień przystąpił do spotkania osłabiony brakiem w drużynie D.Purty, Magnuszewskiego, Odyjewskiego.

Pierwsza połowa to wyrównana gra na boisku. Sytuacje przenosiły się z pod jednego pola karnego pod drugie. W 21 min. Poliński znalazł się przed bramkarzem, jednak jego uderzenia bramkarz Cresovii sparował na rzut rożny. W 26 min. po wątpliwym faulu zawodnika gospodarzy goście po rzucie wolnym zdobywają bramkę. W 27 min. Maciorowski w dogodnej sytuacji uderza z głowy wprost w bramkarza gości. W 29 min. Andraka obronił strzał zawodnika gości z kilku metrów od bramki.

Pierwsza połowa przeciętna piłkarsko kończy się prowadzeniem gości.

II połowę Promień rozpoczął z większym animuszem częściej goszcząc pod bramką przeciwnika. W 54 min. po uderzeniu Polińskiego broni bramkarz gości. W 58 min. goście podwyższają wynik na 2:0. Od 64 min. Promień gra w osłabieniu po drugiej w konsekwencji czerwonej kartce dla Ziemkiewicza. Zaraz potem goście zdobywają 3 bramkę po błędzie w obronie zawodników gospodarzy. Zespół Cresovii był bardziej konkretny w dzisiejszym spotkaniu i wywozi z Moniek 3 punkty. Promień zagrał najsłabsze spotkanie w rundzie wiosennej i teraz naprawdę trzeba z tego wyciągnąć wnioski w dalszej walce o utrzymanie w IV lidze.

Wiesław Godlewski

Obejrzyj więcej zdjęć meczu ze Startą 1951 Szepietowo

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas