• IX Wieczory Muzyczne u św. Brata Alberta
  • O książce "Domy które mówią" - dr Przemysław Borowik

LKS Promień Mońki - Sparta Augustów    0:1   (0:1)

W 11 kolejce IV ligi Promień podejmował mający taki sam bilans punktowy w tabeli zespół Sparty Augustów.

Pierwsza połowa to szybkie, ciekawe spotkanie. Optyczną przewagę posiadał zespół Promienia. Goście ograniczali się do gry z kontry sporadycznie stwarzając sytuacje pod bramką Macieja Andraki. Promień atakował lecz brakowało sytuacji bramkowych. W 29 min. w wydawałoby się niegroźnej sytuacji Marek Kulikowski nie trafił w piłkę a w nogi napastnika gości w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla gości. Po strzale z "jedenastki" piłka poszybowała wysoko ponad bramką gospodarzy. Posiadający optyczną przewagę Promień miał znakomitą sytuację na zdobycie bramki. W 31 min. uderzenie Polińskiego odbija się od słupka i po interwencji obrońcy gości piłka trafia na rzut rożny. W 35 min. strzał D.Purty bramkarz gości odbija przed siebie i obrońca na rzut rożny. Pierwszy strzał celny na bramkę Promienia w 40 min. kończy się zdobyciem bramki przez gości. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem gości 1:0.

Druga połowa to już nieco słabsze widowisko z obu stron. Chociaż to goście sporadycznie przedostając się pod bramkę Promienia stwarzają groźniejsze sytuacje. W 70 min. bramkarz Promienia broni w sytuacji sam na sam. W 71 min. znakomitą paradą popisał się bramkarz Sparty broniąc groźny strzał Piotra Bondziula.

Na pewno Promień z gry nie zasłużył na porażkę ale jak to w piłce liczą się zdobyte bramki. Cieszy natomiast powrót po kontuzji do gry Piotra Bondziula.

Wiesław Godlewski

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas