• Procesja Bożego Ciała w Mońkach
  • Procesja Bożego Ciała - chór parafialny
  • I Komunia Święta w Kościele Św. Brata Alberta cz.2

LKS Promień Mońki - Krypnianka Krypno   2:0   (1:0)

Dzisiejsze spotkanie miało dla zespołu Promienia ogromne znaczenie jeżeli chodzi o miejsce w tabeli na koniec sezonu. Tylko zwycięstwo dawało pierwszą lokatę i awans do IV ligi bez konieczności rozgrywania barażu co przed ostatnią kolejką zespół Promienia miał już zapewniony. Były to jednocześnie derby Powiatu co już zapowiadało duże emocje.

Od początku spotkania było widać,że będzie to ciężki i trudny mecz. W pierwszej połowie był to pojedynek w miarę wyrównany chociaż to zawodnicy Promienia stwarzali większe zagrożenie pod bramką Krypnianki. W 11 minucie po jednym z wielu dośrodkowań w pole karne gości Rafał Ziemkiewicz uderzył z główki pod poprzeczkę i Promień prowadził 1:0.Gra gospodarzy mogła się podobać,chociaż goście częstymi faulami starali się przerywać akcje zawodników Promienia na co w dużej mierze pozwalał sędzia spotkania.

Druga połowa to nieustanna walka o każdą piłkę zawodników Promienia, którzy co chwilę stwarzali sytuacje z których mogły paść bramki. Goście grając bardzo agresywnie i często faulując starali się uniemożliwić zawodnikom Promienia grę ofensywną co zresztą im się nie udawało. W 69 minucie spotkania Maciek Odyjewski po dokładnym podaniu Damiana Purty zdobywa bramkę na 2:0.Sytuacji na zdobycie bramki było jeszcze sporo, zabrakło skuteczności i dokładności pod bramką rywala. Na uwagę zasługuje strzał z rzutu wolnego Grzegorza Kiszły z około 20m. ale bardzo dobrze spisał się bramkarz Krypnianki wybijając świetny strzał na rzut rożny. Goście praktycznie stworzyli jedną groźną sytuację pod bramką Pawła Szypcio w końcówce spotkania gdzie po uderzeniu zawodnika Krypnianki piłka minimalnie minęła słupek bramki.

Zawodnicy Promienia w dzisiejszym spotkaniu włożyli naprawdę dużo serca, woli walki, nieustępliwości no i zdrowia co niektórzy zawodnicy po starciach z przeciwnikiem odczuli szczególnie.

Brawo za cały sezon piłkarzom i trenerowi.

Promień: Szypcio, Kulikowski, Stachelek, Mocarski, Maciorowski, D.Purta, Ziemkiewicz, Odyjewski, Wiński, Kolendo, Grygo Ł. Na zmiany wchodzili: Woronowicz, Kiszło, Beczko, Purta M.

Wiesław Godlewski

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami    Napisz do nas    Dodaj bezpłatne ogłoszenie    Bezpłatny katalog firm    Zareklamuj się u nas