• 3 Maja - złożenie kwiatów przed pomnikiem pamięci
  • Krótka historia Konstytucji 3-go Maja
  • Gra Miejska - Harcerze z 13 Drużyny Wędrowniczej

LKS Promień Mońki - Sparta Szepietowo    2 : 1

Od pierwszej minuty częściej w polu karnym przeciwnika byli gospodarze. Z pełną determinacją i naprawdę ułożoną grą od obrony po atak co chwilę gościli pod bramką zespołu Sparty. W pierwszych 15 min. stworzyli dwie sytuacje które mogły zakończyć się bramkami. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane ale to Promień w tych 15 min. miał swoje okazje. W 18 min. zawodnik gości po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego z ok. 18 m. trafił w poprzeczkę bramki Macieja Andraki. W 25 min. Promień miał idealną okazję na zdobycie bramki i objęcie prowadzenia w tym meczu. W zamieszaniu podbramkowym z 3m.po dwukrotnych uderzeniach w końcu piłkę wybił zawodnik gości. W 27 min. Maciek Andraka w pięknym stylu wybronił strzał zawodnika gości. W 40 min. po zagraniu ręką w polu karnym przez zawodnika Sparty sędzia dyktuje rzut karny. Bezbłędnym wykonawcą jest Łukasz Godlewski i Promień prowadzi 1:0. W 43 min. po świetnej kontrze gospodarzy Łukasz Godlewski wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i perfekcyjnie wykorzystuje tą sytuację i podwyższa wynik na 2:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania. Prowadzenie gospodarzy jednak nie wynikało z jakiejś przewagi lecz ze skuteczności,której dotychczas brakowało.

Druga połowa to również wyrównane spotkanie. Sytuacji podbramkowych z obu stron było nieco mniej niż w pierwszej połowie. Gospodarze przy prowadzeniu starali się podwyższyć wynik, grając bardziej z kontry, co wychodziło im naprawdę bardzo dobrze. Brakowało trochę zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Goście natomiast postawili w II połowie na atak i w rezultacie tego zdobyli bramkę po rykoszecie obrońcy Promienia na 1:2. Od tego momentu mecz stał się jeszcze ciekawszy i bardziej emocjonujący. W ostatnich minutach spotkania goście atakowali a Promień wyprowadzał niebezpieczne kontry. W końcówce spotkania zawodnicy Promienia dwukrotnie wychodzili sam na sam z bramkarzem gości i byli bezpardonowo faulowani przez obrońców gości. Z wiadomych sobie tylko względów sędzia spotkania karał tych zawodników tylko żółtymi kartkami i wprowadzał niepotrzebną nerwowość w jego końcówce.

Za dzisiejsze spotkanie należą się ogromne brawa dla wszystkich zawodników, trenera za pokazanie charakteru,woli zwycięstwa i w naprawdę dobrej,przemyślanej gry jak by nie było z bardzo groźnym i bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami    Napisz do nas    Dodaj bezpłatne ogłoszenie    Bezpłatny katalog firm    Zareklamuj się u nas