• Powitanie Wakacji 2014 - Aleja Niepodległości
  • Instrumentalny koncert Timura Slavov
  • Dzień Szwagra - zespół Freestyle

LKS Promień Mońki - Hetman Tykocin    1 : 1   (0:1)

Trzeci mecz i trzeci remis zespołu Promienia w IV lidze. Biorąc pod uwagę sytuacje w dzisiejszym meczu to gospodarze powinni zainkasować 3 pkt. Od początku spotkania obie drużyny grały na jednakowym nienadzwyczajnym poziomie, goście kontratakowali, gospodarze starali się atakować. Od początku mecz był wyrównany. Promień miał kilkuminutowe oblężenia bramki Hetmana,gdzie wykonywał kilka rzutów rożnych pod rząd i mając kilka okazji bramkowych.W ostatniej minucie I połowy goście po kontrze zdobyli bramkę i do przerwy Hetman prowadził 1:0.

II połowa spotkania rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Promienia co dało efekt w postaci bramki strzelonej przez Łukasza Godlewskiego po ładnej indywidualnej akcji Damiana Purty i dokładnym podaniu Marka Kulikowskiego. Do końca spotkania oba zespoły miały jeszcze swoje sytuacje na zmianę wyniku Wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Każdy punkt jest ważny ale czekamy na pierwsze zwycięstwo zawodników z Moniek.

Wiesław Godlewski

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Domy.pl
Startuj z nami    Napisz do nas    Dodaj bezpłatne ogłoszenie    Bezpłatny katalog firm    Zareklamuj się u nas