• Podsumowanie PCK - zespół Post Scriptum
  • Podsumowano działalności Polskiego Czerwonego Krzyża
  • Zabawa karnawałowa Towarzystwa Biebrz. Od Nowa

LKS Promień Mońki - Pogoń Łapy   3 : 2  (2:1)

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się się od bardzo szybko zdobytej bramki przez gospodarzy. Już w 3 min. M.Kulikowski zdobywa bramkę i Promień prowadzi 1:0. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. W 8 min. goście doprowadzają do remisu. Mecz jest bardzo wyrównany przez całą pierwszą połowę. Chociaż sytuacji bramkowych zespół Promienia miał więcej od gości. W 28 min. spotkania po dokładnej wrzutce Damiana Purty drugą swoją bramkę w tym meczu zdobywa M.Kulikowski. W 35 min. M.Odyjewski z kilku metrów trafia w nogi bramkarz gości. W 38 min. M.Kulikowski zza pola karnego uderza tuż nad poprzeczką. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Promienia 2:1.

Od początku II połowy mecz jest wyrównany, chociaż to gospodarze stwarzają większe zagrożenie pod bramką przeciwnika. Promień miał kilka sytuacji z których powinny paść bramki. Niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się w 68 min. kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla gości. Po wykorzystaniu rzutu karnego Pogoń doprowadziła do wyrównania. Do końca spotkania Promień miał 2-3 tzw. setki. Na szczęście dla gospodarzy wprowadzony kilkanaście minut przed końcem spotkania na boisko Mateusz Purta zdobywa zwycięską bramkę po świetnym dośrodkowaniu Damiana Purty.

Spotkanie kończy się zwycięstwem Promienia bramką w ostatnich minutach co bardzo cieszy, ale sytuacji w trakcie spotkania było tyle,że rezultat meczu mógł być roztrzygnięty dużo wcześniej. Najważniejsze,że trzy punkty zostają w Mońkach.

Promień: Magnuszewski, Ziemkiewicz, Purta Marcin, Kulikowski, Grygo, Purta D., Maciorowski, Poliński, Odyjewski, Grabowski, Stachelek. Na zmiany wchodzili: Purta Mateusz, Kolendo, Pawełko, Wiński.

Wiesław Godlewski

Przypominamy, że w siedzibie klubu przy ulicy Sportowej 1, w cenie 40 złotych, są do nabycia szaliki klubu LKS Promień Mońki.

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas