• Dni Moniek - Kapela Podlaska
  • Rock na Bagnie - koncert zespołu Kryzys
  • Rock na Bagnie - koncert zespołu Kabanos

LKS Promień Mońki - Korona Dobrzyniewo    2 : 0   (2:0)

Udanie rozpoczęli zawodnicy Promienia sezon przed własną publicznością. Po remisie w meczu wyjazdowym z KS II Michałowo pokonali dzisiaj zasłużenie drużynę Korony Dobrzyniewo Duże.

Od początku spotkania ton gry nadawali gospodarze spotkania. Młodzi zawodnicy Promienia wspomagani kilkoma doświadczonymi zawodnikami posiadali optyczną przewagę i stwarzali groźne sytuacje pod bramką gości. Brak skuteczności w sytuacjach podbramkowych w pierwszych 20 min. spotkania nie pozwolił na zdobycie bramek w początkowych minutach meczu. Po okresie przewagi gospodarzy to goście mieli znakomitą okazję na zdobycie bramki ale strzał z ok.5m.główką zawodnika Korony wspaniale obronił Maciek Andraka. W 26min. po szybkiej akcji wreszcie gospodarze prowadzili 1:0. Bramkę z 8 min. celnym uderzeniem zdobył Marek Kulikowski. W 32 min. Marek Kulikowski uderzał na bramkę ale trafił w poprzeczkę. W 36 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damian Purta zdobywa bramkę na 2:0. W 37 min. Maciek Andraka broni w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Korony.

Druga połowa to ciągle optyczna przewaga Promienia z wieloma sytuacjami bramkowymi. Brak skuteczności nie pozwolił na podwyższenie rezultatu i spotkanie kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Promień: Andraka, Grygo Ł., Mocarski, Wiński N., Stachelek /89' Purta M./ Woronowicz, Maciorowski, Pawełko /70' Raczko/, Purta D., Kulikowski /90' Misiewicz/, Kiszło /78' Rutkowski/.

Trener:Adam Wiński

Bramki: M. Kulikowski 26', D. Purta 36'.

Komentował: Wiesław Godlewski

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami    Napisz do nas    Dodaj bezpłatne ogłoszenie    Bezpłatny katalog firm    Zareklamuj się u nas