• Pokaz Jagiellonia Judo Club z Białegostoku
  • Wielkie Igrzyska Rodzinne - zabawa w kolory
  • Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski o klubie LKS

LKS Promień Mońki - Wissa Szczuczyn    1 : 2   (0:1)

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando zespołu gości. Zawodnicy Promienia rozpoczęli spotkanie zbyt asekuracyjnie co pozwalało zawodnikom gości na prowadzenie gry, stwarzając groźniejsze sytuacje pod bramką Macieja Andraki. W 14 min. Wissa miała znakomitą sytuację na zdobycie bramki. Zawodnik gości minął kilku obrońców Promienia i z najbliższej odległości strzelił tuż obok słupka. Przewaga piłkarzy ze Szczuczyna została udokumentowana w 22 min. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najwyżej do piłki wyskoczył napastnik Wissy i strzałem głową zdobył pierwsza bramkę w tym meczu. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa przebiegała już zupełnie inaczej w wykonaniu zawodników Promienia. Rozpoczęli bardziej żywiołowo i zdecydowanie. Mecz się wyrażnie wyrównał i to piłkarze gospodarzy mieli swoje sytuacje bramkowe. Jednak w 47 min. spotkania to goście podwyższyli wynik na 2:0.W 48 min. po szybkiej akcji całego zespołu uderzał na bramkę Grzegorz Kiszło, bramkarz sparował strzał do boku, a kolejny strzał tym razem Szymona Kolendo ręką zatrzymał obrońca gości. Sędzia bez namysłu podyktował rzut karny i ukarał zawodnika Wissy czerwoną kartką. Rzut karny pewnie wykonał Łukasz Godlewski zdobywając bramkę na 1:2.

Grając w przewadze Promień coraz częściej atakował co przyniosło efekt w postaci stwarzanych groźnych sytuacji pod bramką gości. W 56 min. Marek Kulikowski z kilku metrów nie trafił do bramki w 100/% sytuacji. W 57 min. piłka po strzale Łukasza Godlewskiego uderzyła w poprzeczkę i spadła pod nogi Szymona Kolendo, którego strzał obrońcy wybili na rzut rożny. Promień do końca spotkania atakował a goście wyprowadzali groźne kontrataki. Pomimo kilku sytuacji bramkowych z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Obejrzyj więcej zdjęć

Promień Mońki

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami    Napisz do nas    Dodaj bezpłatne ogłoszenie    Bezpłatny katalog firm    Zareklamuj się u nas