Wydarzenia sportowe

sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki sport Mońki

Wideo z odbywających się imprez i wydarzeń

  • IX Biegi Papieskie - rozgrzewka grupy siostry Moniki   
  • Maciej Karczewski o tzw. "leśnych miastach"   
  • Małgorzata Karczewska - cmentarze w Twierdzy Osowiec   
  • Złote Gody - sto lat jubilatom   
  • 50 lat pożycia małżeńskiego - Złote Gody   
  • IV liga piłki nożnej: LKS Promień - Warmia Grajewo   
  • Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP - zawody   
  • Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP - sztafeta   
  • VIII Międzynarodowe Wieczory Muzyczne: Lute Duo   
  • O renesansie i baroku opowiada Dyrektor artystyczny   
  • Defilada 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej   
  • Przysięga 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej   
  • Informacje o Wojskach Ochrony Terytorialnej   
  • Pułkownik Sławomir Kocanowski do żołnierzy WOT   
  • Dzień Działkowca - Prezes Ogrodu Sławomir Dębowski   
  • X Święto Wsi - zwycięski zespół z Przytulanki   
  • X Święto Wsi - rwanie koszuli na najmniejsze kawałki   
  • X Święto Wsi - bieg drużynowy po taśmie   

Halowy Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Knyszyna

Turniej w Knyszynie był ostatnim akcentem rywalizacji sezonu halowego po dobrej grze odnieśliśmy komplet zwycięstw plasując się na pierwszym miejscu końcowej klasyfikacji. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wiosennych rozgrywek ligowych na boisku...

Wyniki spotkań:

  • Promień - UKS Kora Korycin 1:0 Bramka: Magnuszewski
  • Promień - Biebrza Goniądz II 2:0 Bramki: Samob., Wędołowski
  • Promień - Jastrząb Knyszyn 3:2 Bramki: Moniuszko, Tekień x2
  • Promień - Biebrza Goniądz I 2:1 Bramki: Moniuszko x 2
  • Promień - Jastrząb Knyszyn II 7:1 Bramki: Tekień x2, Wędołowski x2, Dąbrowski, Kuc, Balcewicz

Końcowa kolejność:

  1. I - Promień Mońki
  2. II - Jastrząb Knyszyn I
  3. III - Biebrza Goniądz II
  4. IV - Jastrząb Knyszyn II
  5. V - UKS Kora Korycin
  6. VI - Biebrza Goniądz I
  7. Najlepszy Bramkarz Turnieju: Lewandowski Jan

Skład zespołu: Lewandowski, Moniuszko, Tekień, Dąbrowski, Kuc, Magnuszewski, Balcewicz, Hryniewicki, Rudnicki, Wędołowski

Serdecznie dziękujemy rodzicom za bezpieczny transport na turniej i z powrotem, na Was zawsze można liczyć :)

Trener Bartosz Kobrzyniecki

Obejrzyj więcej zdjęć


Promień

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2017 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!