• Koncert Papieski - piosenka dla św. Jana Pawła II
  • Koncert Papieski - Szkoła Muzyczna w Mońkach
  • Dni Papieskie - koncert chóru Ad Matrem Suam

Start rozgrywek Juniorów - Wiosna 2020/2021

Po krótce przedstawię jak wyglądały przygotowania do rundy wiosennej oraz jak będą przebiegać nasze zmagania. Skład II Liga Wojewódzka grupa 1: ŁKS Łomża II, Sparta Augustów, Wissa Szczuczyn, MOSP Białystok III, KS Wasilków oraz Promień Mońki. 6 zespołów, wiosną mecz i rewanż, łącznie 10 meczów. Rozpoczynamy w połowie marca, kończymy w połowie czerwca.

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 rozpoczęliśmy już 05 stycznia. Zajęcia odbywały się głównie na boisku "Orlik" przy ZSOiZ. Składamy tu serdeczne podziękowania dla Zarządcy obiektu za umożliwienie przeprowadzania treningów. W tym miejscu również trzeba podkreślić, że w tegorocznym wymagającym okresie zimowym Zarząd Klubu stanął na wysokości zadania i zapewnił optymalne warunki do prowadzenia procesu szkoleniowego (boisko, hala, siłownia, wyjazdy na mecze kontrolne, sędziowie).

W miesiącach styczeń - luty treningi przeplataliśmy grami z grupą Oldboyów. Ponadto trzech zawodników tj. Bielski Bartek, Rudnicki Kacper, Wędołowski Adrian mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w grach kontrolnych naszego IV ligowego zespołu seniorów.

Marzec to ostatni etap przygotowań. Rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z A-klasowymi zespołami seniorów: Husar Nurzec (porażka 5:3) oraz Biebrza Goniądz (porażka 6:2). Ponadto raz w tygodniu łączyliśmy treningi z seniorami zwiększając poziom rywalizacji na treningu z korzyścią dla obu stron.

W pierwszym meczu rundy wiosennej odnieśliśmy zwycięstwo na wyjeździe i udanie rozpoczęliśmy rozgrywki. Mamy nadzieję, że uda się nam rozgrać sezon do końca...

21-03-2021 Łomża godz. 19:00: ŁKS Łomża II - Promień Mońki (0:1) 1:4

Trener Bartosz Kobrzyniecki

Promień

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas