Wesele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pati89



Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 19

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 5:47 pm    Temat postu: Wesele Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na stworzenie takiego tematu i wymienianie się najlepszymi wskazówkami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafau



Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto jest poruszać temat organizacji wesel bo nadal sprawia on wiele problemów. Często czytam też inne fora dyskusyjne i widzę jedno, pary zbyt późno zabierają się za to wszystko. Przykładowo, wybór sali powinien odbywać się dobry rok przed datą naszego ślubu ponieważ większość renomowanych sal ma terminy zajęte na miesiące do przodu. Pogłębiło się to jeszcze przez ostatnie 2 lata gdy mieliśmy obostrzenia. Podczas wyboru musimy brać takie czynniki jak lokalizacja, ilość gości czy dodatkowe atrakcje. Jakiś czas temu byłam zaproszona na wesele znajomej i tam wypatrzyłam coś fajnego. Była to fotobudka pozwalająca na zrobienie sobie pamiątki z tego wyjątkowego wydarzenia. Jeśli szukacie tego typu usług to warto zajrzeć tutaj - https://www.weselezklasa.pl/atrakcje-weselne,42/fotobudka-na-wesele,80/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub to ważne wydarzenie, także nic dziwnego, że tyle przy nim przygotowań. Wiem to po sobie... Ja właśnie planuję powoli zacząć wypisywać zaproszenia, bo czas najwyższy. Na razie muszę jednak tutaj https://bysimple.pl zamówić sobie wybrany model.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pati89



Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie jest wasze zdanie na temat nocy poślubnej? To można powiedzieć temat tabu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joannaB



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lis 01, 2022 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak jest. Wszystko będzie zależało od tego jakie są nasze wierzenia. Z dotrzymaniem przysłowiowej "czystości" przed ślubem z pewnością nie będą miały problemu pary katolickie. Praktykowanie celibatu do tego wyjątkowego momentu to standard wśród nich. Zupełnie odwrotnie będzie to wyglądało w przypadku par mniej religijnych. Każdy z nas ma trochę inne wyobrażenie na ten temat jednak warto obalić kilka podstawowych mitów. Doskonale zostało to przedstawione w tym artykule - https://ckm.pl/seks/prawdy-i-mity-na-temat-nocy-poslubnej,22006,1,a.html Pozwoli to na zupełnie nowe spojrzenie oraz przewartościowanie swoich przekonań. Dokonamy wtedy w pełni świadomego wyboru, wspólnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pią Lip 28, 2023 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie jest to tak magiczny dzień, że warto go dobrze zaplanować, aby był jeszcze piękniejszy... Jak chodzi o nas to myślimy, aby postawić na
wesele zakopane . Mój narzeczony jest góralem, a ja z innej bajki, ale akurat takie wesele będzie miało swój urok - jestem tego przekonana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
flanel



Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 29

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz samochodu na wyjazd, podróż poślubną czy chociażby do ślubu to weź pod uwagę krótkoterminowy wynajem samochodu z wypożyczalni Comfortcar. Ceny mają tam umiarkowane a warunki bardzo korzystne w porównaniu z innymi firmami.Możesz o takim wynajmie przeczytać na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/krotkoterminowy-wynajem-samochodu-czy-to-sie-oplaca/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group