Dobry mechanik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> samochody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kyotooo



Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 10:24 pm    Temat postu: Dobry mechanik Odpowiedz z cytatem

Dla mojego szefa szukam sprawdzonego i dobrego mechanika. A więc czy hasło: mechanik porsche śląsk daje Wam jakieś adresy, numery telefonów bądź strony internetowe? Mój szef jeździ porsche i na punkcie swojego wozu ma lekką obsesję. Dlatego muszę znaleźć w tym temacie ideał bo inaczej chyba szef mnie zwolni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radar



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 35

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 12:03 pm    Temat postu: Re: Dobry mechanik Odpowiedz z cytatem

kyotooo napisał:
Dla mojego szefa szukam sprawdzonego i dobrego mechanika. A więc czy hasło: mechanik porsche śląsk daje Wam jakieś adresy, numery telefonów bądź strony internetowe? Mój szef jeździ porsche i na punkcie swojego wozu ma lekką obsesję. Dlatego muszę znaleźć w tym temacie ideał bo inaczej chyba szef mnie zwolni.

Gratuluję szefa idioty. Powiedz mu że na nintengo gry się nie naprawia, ale jak przesiądzie się pegazusa to pojeździ lepszymi furami i nie będzie musiał szukać mechanika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> samochody Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group