Gdzie kupujecie ubrania?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polem



Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 48

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 10:10 pm    Temat postu: Gdzie kupujecie ubrania? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do dziewczyn z forum. Powiedzcie mi gdzie najczęściej kupujecie swoje ubrania? Robicie to czasem przez internet? Ja na przykład ostatnio zrobiłam spore zakupy w zalando i powiem wam szczerze, że na prawdę mają tam świetne ciuchy w dobrych cenach! A co wy sądzicie o tym sklepie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
radar



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 35

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 8:39 am    Temat postu: Re: Gdzie kupujecie ubrania? Odpowiedz z cytatem

Polem napisał:
Mam pytanie do dziewczyn z forum. Powiedzcie mi gdzie najczęściej kupujecie swoje ubrania? Robicie to czasem przez internet? Ja na przykład ostatnio zrobiłam spore zakupy w zalando i powiem wam szczerze, że na prawdę mają tam świetne ciuchy w dobrych cenach! A co wy sądzicie o tym sklepie?


Polem napisał:
Mam do was wielką prośbę. Potrzebuję wziąć szybką pożyczkę na niezaplanowane wydatki i szukam jakiejś sprawdzonej firmy. Może ktoś z was słyszał o gotowkanatychmiast? Z tego co widziałem to mają bardzo korzystną ofertę i może warto byłoby taką pożyczkę wziąć właśnie u nich?

Kilka dni temu szukałeś garnituru na wesele, jeszcze wcześniej ginekologa a teraz chcesz pożyczać. Daj spokój i nie kręć wiochy. I tak wszyscy wiedzą, że PROVIDENT i BOCIAN to najlepsze firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pati89



Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatna rada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monia_Malicka



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często kupuję na zalando bo mają jeden wielki atut. Jest to darmowa odsyłka. Zamawiam np 3 pary tych samych butów i mierze, które mi pasuję. Pozostałe dwie odsyłam za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kojarzycie może kojarzy stronę https://asortimo.pl ? Zauważyłam, że jest tam wyszukiwarka dzięki której można znaleźć szybko produkty, które chce się w danej chwili kupić. Czy faktycznie można poprzez tą stronkę znaleźć najkorzystniejsze oferty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joannaB



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O modzie można pisać godzinami. Zresztą zobaczcie ile informacji na ten temat znajdziemy w sieci. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy chcemy podążać za wszystkimi aktualnymi trendami? Moim zdaniem trochę za mało mamy czasu by móc chodzić w każdej propozycji jaka nam wpadnie w oko. Dlatego też ja jestem zwolenniczką stylu minimalistycznego. Jeśli już wybieram się na zakupy to wybieram produkty z wysokiej półki. Z doświadczenia wiem jedno - dadzą mi wiele satysfakcji w ciągu nadchodzących lat. Szczególną uwagę należy zwrócić na bieliznę jaką kupujemy. Musi być przede wszystkim wygodna, a takie są biustonosze strapless Gatta - https://www.gatta.pl/pl/blog/biustonosze-typu-strapless-wszystko-co-powinnas-o-nich-wiedziec/ Więcej na ich temat dowiemy się z bloga Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie w ogóle kupujecie ubrania? Jak chodzi o mnie to raczej sięgam po takie rzeczy, jak czarny kombinezon , lżejsza sukienka etc. Czyli coś co jest ładne i zarazem komfortowe... A wy? Co najczęściej kupujecie sobie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group