Jaka pożyczka?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polem



Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:50 pm    Temat postu: Jaka pożyczka? Odpowiedz z cytatem

Mam do was wielką prośbę. Potrzebuję wziąć szybką pożyczkę na niezaplanowane wydatki i szukam jakiejś sprawdzonej firmy. Może ktoś z was słyszał o gotowkanatychmiast? Z tego co widziałem to mają bardzo korzystną ofertę i może warto byłoby taką pożyczkę wziąć właśnie u nich?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
radar



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 35

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 8:51 am    Temat postu: Re: Jaka pożyczka? Odpowiedz z cytatem

Polem napisał:
Mam do was wielką prośbę. Potrzebuję wziąć szybką pożyczkę na niezaplanowane wydatki i szukam jakiejś sprawdzonej firmy. Może ktoś z was słyszał o gotowkanatychmiast? Z tego co widziałem to mają bardzo korzystną ofertę i może warto byłoby taką pożyczkę wziąć właśnie u nich?

Kilka dni temu szukałeś garnituru na wesele, jeszcze wcześniej ginekologa a teraz chcesz pożyczać. Daj spokój i nie kręć wiochy. I tak wszyscy wiedzą, że PROVIDENT i BOCIAN to najlepsze firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akoz



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już trzeba brać pożyczkę to tylko w banku a nie w żadnych lichwiarskich firmach, które naliczają kosmiczne oprocentowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, jak wyglądają sprawy frankowe? Co trzeba zrobić, aby składać wniosek o unieważnienie takiego kredytu i odzyskanie pieniędzy??? W sieci przyglądałam się kilku ofertom i znalazłam przykładowo firmę - https://www.replan.pl/ , która jak zauważyłam oferuje pełną pomoc frankowiczom. Zastanawiam się czy do nich się nie zgłosić... Co mówicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group