Przeprowadzka - magazynowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafau



Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 5:43 pm    Temat postu: Przeprowadzka - magazynowanie Odpowiedz z cytatem

Szukam i szukam w sieci opinii na temat roznych firm od przeprowadzek .. nie ma ich zbyt wiele. Przymierzam sie do sprzedania swojego mieszkania oraz przeprowadzeniu sie do Warszawy. Sek w tym, ze bedzie potrzeba przechowania wszystkich rzeczy na czas zalatwiania papierkowej roboty. Niestety malo kto oferuje cos takiego .. w sumie to udalo mi sie namierzyc Fortis https://www.fortis-przeprowadzki.pl/magazynowanie/ Zaskoczylo mnie jak dobrze prezentuje sie ich oferta. Do tego magazyn jest w pelni strzezony, a wszystko ubezpieczone. Jak myslicie, skorzystac czy co robic? Dobrze jakby ktos napisal cos wiecej w tej kwestii. Z gory dzieki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie to właśnie też podjęłam tą decyzję, że skorzystam z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Wystarczająco już pracy będę miała przecież z pakowaniem wszystkiego itd. Dlatego nie mam szczerze mówiąc nawet głowy do tego, aby jeszcze wszystko przygotowywać do transportu, zabezpieczać etc. A firma JAPA Przeprowadzki https://przeprowadzki-warszawa.com.pl wszystkim zajmie się na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group