Tworzenie stron WWW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polem



Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 10:26 pm    Temat postu: Tworzenie stron WWW Odpowiedz z cytatem

Czy jest może na forum ktoś z Lublina i może mi podpowiedzieć gdzie znajdę jakąś sprawdzoną firmą zajmującą się takimi działaniami jak tworzenie stron www? Zależy mi przede wszystkim na tym aby potrafili stworzyć na prawdę dobry sklep internetowy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dominik



Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest gdy wykonawca strony internetowej zajmie się od razu tworzeniem jej zgodnie z zasadami SEO. Takie działanie ograniczy późniejsze kłopoty z uzyskaniem odpowiedniej widoczności strony w sieci internetowej. Nie zawsze we3bmasterzy znają ciągle zmieniające się algorytmy Google. Przekonałem się o tym gdy poprosiłem o audyt strony naszej firmy w agencji New Project z Łodzi zajmującej się e-marketingiem i pozycjonowaniem stron internetowych http://www.newproject.biz.pl . Ilość poprawek była tak duża, że praktycznie poprawki kosztowały mnie to tyle samo co stworzenie pierwszej wersji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group