proces odchudzania a picie wody

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krateczka



Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 9:45 pm    Temat postu: proces odchudzania a picie wody Odpowiedz z cytatem

woda z cytryna to dobry pomysl na diecie? slyszalam ze podobno bardzo dobrze wplywa na przemiane materii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KejtiPeri



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już od dawna wszędzie słyszę, że własnie woda z cytryną. A natrafiłam na taki artykuł i się tylko przekonałam, że to prawda https://www.darnatury.pl/blog/article/woda-z-cytryna Także nic tylko kupować zapas cytryn i wody Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hanusia



Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie powiem, że można sobie odpuścić tabletki na odchudzanie, bo one nie pomagają. Lepiej już pić jakieś napary lub herbaty z ziół, które faktycznie wpływają na pracę metabolizmu - ale takie przyrządzane samodzielnie, bez dodatków paskudnych substancji, które są w tych wszystkich gotowcach. Do tego dobrać dobrą dietę chociazby ketogeniczną https://omegatrade.pl/dieta-ketogeniczna-czy-mozna-na-niej-schudnac/ i oczywiście ćwiczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, bo faktycznie słyszałam o tym, że picie odpowiedniej ilości wody może przyczynić się do schudnięcia... W każdym razie warto pamiętać o jej właściwym oczyszczeniu, aby nie była szkodliwa. Na stronie filtrybb.pl znajdziecie wszelkie oczyszczacze do wody, także filtry big blue .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group