Zupy na zimno?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paracelka



Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 7:33 pm    Temat postu: Zupy na zimno? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o tak zwane chłodniki. Ja osobiście nie mam do nich przekonania, ale rodzinka się dopomina. Zupy na zimno nigdy mi specjalnie nie smakowały, zawsze lubiłam raczej ciepłe dania. Poza chłodnikiem z buraczków czyli tak zwaną botwinką i chłodnikiem ogórkowym nie znam za bardzo żadnych przepisów. Korzystając z rady zaczerpniętej z unilever, a dokładniej stąd: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/menu-sezonowe/menu-letnie.html trzymam się zasady by nie miksować wszystkich warzyw, a jedynie kroić je na kawałeczki. Jak napisałam jednak powyżej na razie w naszym memu królują dwa chłodniki, na więcej pomysłów nie mam. Może podrzucicie jakiś przepis bazujący na dostępnych obecnie warzywach. Bardziej zależy mi na zupach warzywnych niż owocowych.
_________________
Nie zawsze istotny jest sam cel, czasem ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group