Nietypowy prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też dla kogo poszukujecie prezentów. Jeżeli chcecie zabłysnąć wśród przykładowo klientów, czy pracowników to możecie sprawdzić sobie tutaj https://eupominki.com jakie super upominki, gadżety możecie zakupić. Na pewno coś przypadnie wam do gustu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
perfekcjonista



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Nie Lip 25, 2021 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobienie trafionego prezentu w dzisiejszych czasach to dość trudne zadanie. Wszystko za sprawą wyboru jaki mamy. Wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego sklepu by się o tym przekonać na własne oczy. Mnie szczerze powiedziawszy jakoś nie przekonują poradniki zakupowe. Są pisane zbyt ogólnie, przez co trudno te rady dopasować do indywidualnej sytuacji. Najlepszym podejściem jest wybrać coś przydatnego i praktycznego. Najlepsze lakiery hybrydowe do paznokci z pewnością będą uniwersalnym prezentem dla każdej kobiety. Szczerze powiedziawszy to nie znam żadnej jaka nie interesuje się tym tematem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie praktycznie wszystko może się nadać na prezent, jak tak człowiek dobrze się zastanowi. Ja właśnie planuje sprawdzić sobie oferty https://manufakturawboleslawcu.com , bo jakiś czas temu widziałam, że są tam dostępne dzbanki, cukierniczki, kubki ozdobne. Wykonane z pełną precyzją i niebywałą estetyką. Myślę, że teraz to kupię na prezent mojej siostrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
perfekcjonista



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to racja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joannaB



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Zrobienie nietypowego prezentu to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. Wszystko za sprawą ogromnego wyboru jaki znajdziemy w sklepach. Z drugiej strony też widzimy jak wiele nietrafionych prezentów leci na portale aukcyjne. A przecież można temu zapobiec, zadając sobie pytanie: co najbardziej przyda się na dany moment osobie osobie obdarowywanej? Jeśli chodzi o kobiety to wiem jedno, zawsze uniwersalnym prezentem będzie biżuteria. Oczywiście nie musimy wydawać kroci na ten cel, wystarczy zobaczyć oferty w takich miejscach jak rękodzieło sklep - https://artyferia.pl Biżuteria robiona ręcznie jest niepowtarzalna bo zawsze egzemplarze będą się czymś różniły. W tym właśnie tkwi ich całe piękno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Sro Sie 16, 2023 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno też stawiać na praktyczne prezenty - na coś co się może drugiej osobie przydać. Jak chodzi teraz o prezent dla chłopaka na urodziny , to doszłam do wniosku, że raczej postawię na zestaw kosmetyków markowych firmy Facetaria.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group