Fotografia Ślubna i Okolicznościowa !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek Borkowski



Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 6:18 pm    Temat postu: Fotografia Ślubna i Okolicznościowa ! Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie Smile

Jeżeli jako przyszli Państwo Młodzi, macie dosyć rutyny i wciąż tego samego na zdjęciach waszych znajomych świeżo poślubionych par, zapraszam do kontaktu.

Oferuję nowe spojrzenie na to co ma być dla Was pamiątką do której się wraca z sympatią a nie koniecznością !

Do tej pory realizowałem zlecenia i zgłębiałem doświadczenie zdjęć ślubnych pod okiem innych firm (umowa wyłączności i zakaz używania zdjęć jako własne), jednak czas wkroczyć na salony ślubne z własną marką.

Dzięki pracy dla innych poznałem dogłębnie tajniki rynku, dlatego, mogę być ten duży krok zawsze przed innymi !

Może to dziwne, ale dla mnie jako osoby realizującej każde zlecenie jest tak samo ważne jak dla moich przyszłych klientów - bo tak buduje się przyszłość !

Zapraszam do kontaktu - nie jest to nic zobowiązującego, a może nakreślić jakieś nowe horyzonty. Wink

Realizuję zdjęcia w Całej Polsce !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group