Rolnictwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pati89



Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lut 22, 2023 9:53 pm    Temat postu: Rolnictwo Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto poruszyć ten temat na forum. Jakie działania będą najbardziej opłacalne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafau



Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ponieważ mamy kilka możliwości jeżeli chodzi o prowadzenie gospodarstwa rolnego. Posiadając żyzną glebę możemy zająć się produkcją zbóż jednak nie każdy ma do niej dostęp. Bardziej są to ludzie jacy odziedziczyli ją w rodzinie. Natomiast chów zwierząt jest o wiele badziej dostępny. Największe zapotrzebowanie jest na wysokiej jakości wieprzowinę. Dlatego wykorzystnie produktów ubocznych przemysłu spożywczego w płynnym ich odżywianiu może zwierać różne właściwości. Nie będzie to optymalne dla jakości oferowanego mięsa. Dlatego warto poznać jak wygląda nowoczesne karmienie świń - http://livelle.pl/ oparte o gotowe rozwiązania. Korzystając z nich mamy kolejny problem bilansowania diety załatwiony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pią Mar 24, 2023 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zajmujecie się również hodowlą bydła? Teraz zauważyłam, że sporo osób poszło w tym kierunku i chyba nawet wydaje się być to opłacalne. Nawet znalazłam ostatnio punkty skupu takiej zwierzyny- https://foodworks.pl/pl/skup-bydla/punkty-skupu-i-gromadzenia-zwierzat . Dlatego, skoro tak dużo teraz wiem, to sama zastanawiam się nad takim biznesem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group