Jaka dieta najlepsza?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polem



Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 48

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 1:55 pm    Temat postu: Jaka dieta najlepsza? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad przejściem na jakaś dobra i sprawdzoną dietę. Może ktoś z was słyszał o opisanej tutaj https://dawidwozniakowski.pl/ diecie ketogenicznej i jest w stanie podpowiedzieć mi o niej coś więcej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joannaB



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta morelowa najlepsza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
markiz



Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem. To coś rzeczywiście nowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wodacytrynowa



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz takie czasy ze tych diet na internecie jest dosłownie multum. Nie wiadomo na co się zdecydować by sobie pojeść, nie rezygnowac np ze słodkiego a do tego schudnac bez wysiłku. Niestety.. dieta cud jeszcze nie istnieje Razz Aby miec faktycznie efekty w odchudzaniu trzeba wybrac diete opartą o wiedzę dietetyka i wyniki naszych badań. Ja wybrałam Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum gdzie dietetyk zlecił mi najpierw odpowiednie badania krwi i na nietolerancje pokarmowe a potem dostosowal odpowiedni profil zywieniowy pod moj metabolizm i mozliwosci. Tak zbilansowana dieta faktycznie zaczela dzialac. Podstawa to sumiennosc i motywacja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karino3



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 12

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsza dieta to lodówka na łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KejtiPeri



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co te glupie dogryzki, padlo normalne pytanie, wiec jesli chcecie pomoc to odpowiedzcie, a jesli nie to nie ma potrzeby sie wypowiadac..
Ja uwazam, ze najlepsza diete moze nam dopasowac specjalista, ktory sie na tym zna, dlatego sama wspolpracuje z dietetykiem z https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/dietetyka/ i przynajmniej wiem, ze nie tylko chudne ale tez zdrowo sie odzywiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sergiej



Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza od niedawna jest dieta pudełkowa Szczecin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj się zgodzę, że dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie. Jakby nie było takie posiłki powstają pod okiem między innymi dobrych dietetyków. A teraz nawet zauważyłam, że dla ułatwienia już powstały takie rankingi dietetyczne https://dietly.pl/catering-dietetyczny/elblag . Dzięki nim łatwiej można znaleźć odpowiednią firmę dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MZar



Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 2:43 pm    Temat postu: diety Odpowiedz z cytatem

Ja póki co nie korzystam z żadnych diet. Stosuję tylko jedną zasadę, że nie jem przez 12 h od 21 do 9 rano. Bardzo dobrze mi się na tej zasadzie żyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
perfekcjonista



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć takie rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pati89



Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 19

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to nie ma sensu wierzyć w jakieś cud diety. W rzeczywistości większość z nich nie działa. Błąd polega na tym, że mamy mało trafną jej definicję. Dieta to powinien być dla nas zdrowy styl życia na jaki chcemy przejść. Wystarczy tylko zobaczyć jak wiele produktów jest z zawartością cukru czy też środków konserwujących. Spożywanie ich w dużych ilościach może być bardzo złe dla naszej kondycji. Pojawienie się takich problemów jak chociażby nadwaga to dopiero początek. Im wcześniej zaczniemy sobie zdawać z tego sprawę, tym lepiej dla nas. Zmiana swoich nawyków żywieniowych może nie być prosta, natomiast jest jak najbardziej możliwa. W pierwszej kolejności poszukajmy zdrowych zamienników dla naszych ulubionych przekąsek. Mogą to być chociażby morele suszone bez siarki - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-2791-MORELE-SUSZONE-NATURALNE-BEZ-SIARKI-200G.html zawierające w sobie wiele potrzebnych nam witamin. Oczywiście możliwości mamy dużo więcej dlatego warto odwiedzać sklepy ze zdrową żywnością by być na bieżąco.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
perfekcjonista



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to znaleźć przepisy jak będą dla nas optymalne. Nie ma chyba nic lepszego niż gotowanie we własnym zakresie ponieważ daje na możliwość kontrolowania tego co jemy. Wybór składników wysokiej jakości da nam gwarancję dobrego zdrowia na długie lata. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to od czego zacząć swoją przygodę? Moim zdaniem to od prostych przepisów typu - https://uwielbiam.pl/przepis/croque-madame Nabranie doświadczenia i pewności siebie jest kluczowe. Z czasem będziemy szukać kolejnych wyzwań, a będą nimi bardziej skomplikowane potrawy. Nie zaszkodzić także postawić na spożywanie dużych ilości warzyw sezonowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group