Wyposażenie łazienki - sklep online

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Mieszkania domy działki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goosia



Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 2:33 pm    Temat postu: Wyposażenie łazienki - sklep online Odpowiedz z cytatem

Szykują mi się poważne, łazienkowe zakupy. Szacuje, że na remont łazienki wydam około 20 tys. złotych. Długi czas zbierałam kasę na ten remont i szukam dobrego i niedrogiego sklepu w którym kupie wszystko kompleksowo. Znalazłam fajna ofertę sklep: lazienkiabc.pl. Pozostaje pytanie czy ktoś z użytkowników tam kupował? Czy towar był dobrze zapakowany? Z góry dziękuje za wszystkie informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radar



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 1:02 pm    Temat postu: Re: Wyposażenie łazienki - sklep online Odpowiedz z cytatem

Goosia napisał:
Szykują mi się poważne, łazienkowe zakupy. Szacuje, że na remont łazienki wydam około 20 tys. złotych. Długi czas zbierałam kasę na ten remont i szukam dobrego i niedrogiego sklepu w którym kupie wszystko kompleksowo. Znalazłam fajna ofertę sklep: lazienkiabc.pl. Pozostaje pytanie czy ktoś z użytkowników tam kupował? Czy towar był dobrze zapakowany? Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

Sklep jest super. Kupiłem tam podgrzewany i podświetlany złoty sedes z czujnikiem opadowym do autospłukiwania. Działa fenomenalnie. Za te 20 tyś. złotych to tego nie dostaniesz. Musisz szukać w używanych albo na dziadowie. Nara.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joannaB



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze trzeba stawiac na wysoka jakosc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Mieszkania domy działki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group