komuniaaaaa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wodacytrynowa



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 5:22 pm    Temat postu: komuniaaaaa Odpowiedz z cytatem

Elo! Ja z takim pytankiem: Macie może jakieś sprawdzone modele zegarków ? taki żeby pasował dla chłopca który idzie do komunii. Chcialabym mu kupić jakiś taki porządniejszy, fajniejszy model, ale żeby nosił i wiecie nie było że dostał jakiś nie modny i w ogóle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KejtiPeri



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w ogóle smartwatch dla dzieci to super prezent Smile nie tylko na komunię ale ogólnie. Każdemu dzieciakowi teraz się przyda taki gadżet. Poza tym te zegarki mają naprawdę genialny design i są bardzo modne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdeczka



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 104

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, a czy jest tutaj może ktoś kto za rok tak jak ja ma komunię. Czy już rozpoczęliście przygotowania? Czy raczej jeszcze nie myślicie na ten temat? Ja myślę, że nie ma co odkładać wszytko na ostatni dzwonek. Ja wstępnie zarezerwowałam salę. A teraz przeglądam na stronie https://mkmaryla.pl/22-alby-komunijne-dla-chlopcow alby komunijne dla chłopców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group