folia rozpraszająca światło

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zebuszka



Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 8:53 am    Temat postu: folia rozpraszająca światło Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie co to jest folia rozpraszająca światło? Czytałam o tym niedawno. To nowatorskie rozwiązanie, które wymyślono w celu uzyskania jednolitej powierzchni oświetlania od środka paneli reklamowych przez listwy ledowe. Dzięki temu do oświetlania paneli od środka można używać dowolny żarówek rozmieszczonych wewnątrz w dowolny sposób. Folia wykorzystuje odblask światła LED kierując go po całej powierzchni. Dzięki zastosowaniu tej folii cały proces tworzenia paneli reklamowych stał się prostszy. Przy okazji odkryto inne zastosowanie takiej folii. Gdy okleimy nią szyby okienne zostaje zredukowany efekt oślepiania z równoczesnym zachowaniem, a nawet wzmocnieniem wartości iluminacyjnych. Dystrybutorem tych folii jest Fabryka Reklamy z Łodzi http://fabrykareklamy.pro/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lewi



Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem czy do tego nadaje się celofan metalizowany taki jaki się stosuje do produkcji opakowań na kwiaty. Kiedyś takie folie kupowałem w Artemix w Łodzi. Z tego co widziałem w internecie to oni nadal zajmują się produkcją celofanu i opakowań http://www.artemix.biz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group