Nietypowy prezent
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kominek



Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 4:34 pm    Temat postu: Nietypowy prezent Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o dawaniu prezentów typu masaż relaksacyjny np. http://www.prezentzycia.pl/, przejazd samochodem zamiast tradycyjnych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zebuszka



Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 22, 2017 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy. Taki prezent tylko dla bliskiej osoby raczej - dziewczyna lub żona. No chyba że mamie lub teściowej. Jednak uważałabym z takimi prezentami. Moi bliscy wolą dostawać raczej tradycyjne prezenty, np. teściowa sprzęty kuchenne, koniecznie musi to być coś użytecznego inaczej prezent jej się na pewno nie spodoba. Ja z koli lubię gdy mąż kupuje mi w ramach prezentu wybrany element garderoby. Oczywiście podsyłam mu konkretny namiar, czasem nawet konkretnego linka. Dwa miesiące temu miałam urodziny i poprosiłam by zamówił mi talkowany płaszcz, a że akurat znalazłam w fajnej cenie ( na http://magmac.pl/ ) to nie miałam aż takich wyrzutów sumienia. Czasem lepiej powiedzieć wprost co chcemy dostać, żeby uniknąć nieporozumień. Z kolei ja zamawiam mu najczęściej sprzęt typu słuchawki czy kolumny bezprzewodowe, ale tez zawsze pytam najpierw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kyotooo



Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jeszcze coś z kosmetyków warto wybrać? Masz sporo sklepów i drogerii jak hebe czy rossmann poza tym na gazetkonosz.pl masz fajne porównania cen w gazetkach. W prosty sposób można coś wybrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tylomena



Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to dac bon na jakis zabieg niz samemu cos wybierac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waxxx



Dołączył: 21 Lis 2017
Posty: 29

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bon nie jest jakimś spektakularnym prezentem. Wydaje mi się że warto się czasem postarać niż i po najłatwiejszej linii oporu. Ostatnio szukałem prezentu dla mojej młodszej siostry, która uczy się jeszcze w szkole gastronomicznej. Na urodziny kupiłem jej noże ceramiczne kupione przez internet w tym sklepie: https://seltrade.pl/. Siostra była bardzo zadowolona Wink więc warto czasem pogłówkować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wodacytrynowa



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy dla kogo prezent i co ta osoba lubi Very Happy Ja np narzekalam bardzo na zmarszczki wiec maz zafundowal mi zabieg w Mirackim wlasnie na odmlodzenie twarzy Very Happy http://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ wiele kobiet by sie obrazilo pewnie a ja bylam zachwycona Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andromeda



Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ciekawszych i dość rzadko spotykanych prezentów okazać się może voucher na catering dietetyczny (można go kupić za pośrednictwem https://www.wygodnadieta.pl/prezent). Taki voucher pozwala danej osobie przetestować zdrową dietę pudełkową. Być może komuś taki catering przypadnie do gustu i zacznie go sobie zamawiać. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pati89



Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Ty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akoz



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają prezenty wykonane ręcznie. Lubię je ponieważ wiem, ze to co dostałam jest zrobione prosto z serca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antek11



Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jeszcze serwis gazetkonosz tam są same najnowsze gazetki z marketów. To w dużym stopniu pomocne jeśli szukasz fajnych prezentów w niskich cenach. Może i znasz nawet ten portal, bo już o nim pisano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amiami



Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś bardziej jestem przekonana do prezentów praktycznych Smile jakoś tak to do mnie zawsze trafiało. Teraz byłam na urodzinach brata to dostał kamerkę do nowego auta - Xblitz GO se - wiem że mu się przyda i że chciał sobie kupić a teraz ma już w prezencie porządny model
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pkornik



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 5
Skąd: Grajewo

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest fajne zestawienie gadżetów na prezent http://modamagazyn.pl/sprawdz-fajne-gadzety-samochodowe-dla-faceta-pod-choinke/ . Każdy facet lubi kupować gadżety do auta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafau



Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos z kosmetykow dla kobiety jak juz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
perfekcjonista



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma chyba nic gorszego niz dostac nietrafiony prezent. Teraz to jeszcze jest latwiej bo mozna szybko go odsprzedac na jakims portalu .. ale jednak nie wszystko sie uda. Dla kobiety zawsze sprawdzonym prezentem bedzie cos zwiazane z jej uroda .. sama to wiem po sobie .. jak dostaje od swojego faceta jakis kosmetyk to zawsze jestem zadowolona. Ostatnio zajelam sie troche tematyka robienia manicure we wlasnym zakresie - swoja droga bardzo fajne hobby, pozwalajace przy okazji zaoszczedzic sporo pieniedzy. Przegladajac sklepy z materialami znalazlam tez cos dla siebie - https://www.indigo-nails.com/pl,olejki-arganowe.html i postanowilam sobie zrobic maly prezent Smile Idealnie sie sprawdza ten olejek na codzien .. juz wielokrotnie slyszalam komplementy na temat tego jak pieknie pachna moje wlosy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paracelka



Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 7:14 pm    Temat postu: voucher podróżny Odpowiedz z cytatem

Z okazji 10 lat pracy szef ufundował mi voucher podróżny o wartości 10 tyś zł. W sumie należało mi się bo firma sporo zarobiła na mojej pracy, a awans jak zwykle dostał facet i to w dodatku brat szefa który na niczym się nie zna.
No, ale trudno ...
Na razie planuję wakacje i na myśl przyszło mi Turcja w trzech odsłonach http://www.insideyourlife.pl/2019/03/tanie-wakacje-turcja-centralna.html . Myślałam na początku by wybrać się na objazdówkę. Teraz myślę że za 10 tysi starczy mi na 3 wyjazdy by spokojnie wszystko po kolei zobaczyć. Tak jak to sugerują na blogu Inside Your Life.
_________________
Nie zawsze istotny jest sam cel, czasem ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group