Nietypowy prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kominek

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 4:34 pm    Temat postu: Nietypowy prezent Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o dawaniu prezentów typu masaż relaksacyjny np. http://www.prezentzycia.pl/, przejazd samochodem zamiast tradycyjnych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zebuszka

PostWysłany: Sob Lip 22, 2017 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy. Taki prezent tylko dla bliskiej osoby raczej - dziewczyna lub żona. No chyba że mamie lub teściowej. Jednak uważałabym z takimi prezentami. Moi bliscy wolą dostawać raczej tradycyjne prezenty, np. teściowa sprzęty kuchenne, koniecznie musi to być coś użytecznego inaczej prezent jej się na pewno nie spodoba. Ja z koli lubię gdy mąż kupuje mi w ramach prezentu wybrany element garderoby. Oczywiście podsyłam mu konkretny namiar, czasem nawet konkretnego linka. Dwa miesiące temu miałam urodziny i poprosiłam by zamówił mi talkowany płaszcz, a że akurat znalazłam w fajnej cenie ( na http://magmac.pl/ ) to nie miałam aż takich wyrzutów sumienia. Czasem lepiej powiedzieć wprost co chcemy dostać, żeby uniknąć nieporozumień. Z kolei ja zamawiam mu najczęściej sprzęt typu słuchawki czy kolumny bezprzewodowe, ale tez zawsze pytam najpierw.
Powrót do góry
kyotooo

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jeszcze coś z kosmetyków warto wybrać? Masz sporo sklepów i drogerii jak hebe czy rossmann poza tym na gazetkonosz.pl masz fajne porównania cen w gazetkach. W prosty sposób można coś wybrać.
Powrót do góry
tylomena

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to dac bon na jakis zabieg niz samemu cos wybierac
Powrót do góry
waxxx

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bon nie jest jakimś spektakularnym prezentem. Wydaje mi się że warto się czasem postarać niż i po najłatwiejszej linii oporu. Ostatnio szukałem prezentu dla mojej młodszej siostry, która uczy się jeszcze w szkole gastronomicznej. Na urodziny kupiłem jej noże ceramiczne kupione przez internet w tym sklepie: https://seltrade.pl/. Siostra była bardzo zadowolona Wink więc warto czasem pogłówkować.
Powrót do góry
wodacytrynowa

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy dla kogo prezent i co ta osoba lubi Very Happy Ja np narzekalam bardzo na zmarszczki wiec maz zafundowal mi zabieg w Mirackim wlasnie na odmlodzenie twarzy Very Happy http://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ wiele kobiet by sie obrazilo pewnie a ja bylam zachwycona Very Happy
Powrót do góry
Andromeda

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ciekawszych i dość rzadko spotykanych prezentów okazać się może voucher na catering dietetyczny (można go kupić za pośrednictwem https://www.wygodnadieta.pl/prezent). Taki voucher pozwala danej osobie przetestować zdrową dietę pudełkową. Być może komuś taki catering przypadnie do gustu i zacznie go sobie zamawiać. Wink
Powrót do góry
pati89

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Ty Smile
Powrót do góry
akoz

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają prezenty wykonane ręcznie. Lubię je ponieważ wiem, ze to co dostałam jest zrobione prosto z serca.
Powrót do góry
antek11

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jeszcze serwis gazetkonosz tam są same najnowsze gazetki z marketów. To w dużym stopniu pomocne jeśli szukasz fajnych prezentów w niskich cenach. Może i znasz nawet ten portal, bo już o nim pisano.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: