Wynajem kampera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kominek

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 9:08 pm    Temat postu: Wynajem kampera Odpowiedz z cytatem

Czy warto wynajmować kampera na wakacje np. z http://www.kamperomania.pl/? Myślę o wycieczce z rodziną na wakacje do Trójmiasta. Czy wyjdzie taniej niż wczasy z rodziną albo hotele?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korek

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczenie kampera ma sens jak lecisz na wakacje gdzieś za granicę tanimi liniami.
paracelka

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 3:18 pm    Temat postu: zabudowa własnego dostawczaka Odpowiedz z cytatem

Ludzie generalnie nie dbają o sprzęt z wypożyczalni. Tak samo wypożyczalnie nie robią odpowiedniej kontroli stanu tego co wynajmują. Potem są różne nieprzewidziane przygody, a wyjazd wakacyjny ogranicza się do zwiedzania warsztatów samochodowych co zwłaszcza na Węgrzech nie jest przyjemne. Artykuł na blogu lifestylowym Inside Your Life podsunął mi pomysł na zrobienie własnego kampera z posiadanego dostawczaka - http://www.insideyourlife.pl/2018/01/kamper-zabudowy-busow.html . Jestem pewien że jego stan techniczny umożliwi mi spokojne wakacje, nawet te na które trzeba długo jechać.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> Co Wy na to? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: