radio dab w mońkach czy odbiera?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 37
Skąd: mońki

PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 11:34 pm    Temat postu: radio dab w mońkach czy odbiera? Odpowiedz z cytatem

Witam, czy możecie mi powiedzieć jak używacie czy wam działa radio cyfrowe dab? Trafiło mi się radio z dab i dwa dni grało ku memu zdumieniu a w piątek zaczęło się ciąć a wczoraj i dziś milczy, no to przestroiłem i wyskoczyło no statations...no to główkuję czy to fale miały dobrą propagację czy sprzęd się zepsuł....a może moniecka kablówka przesyła sygnał dab?
za wszelkie precyzyjne info thanks
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karino3



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:59 pm    Temat postu: Re: radio dab w mońkach czy odbiera? Odpowiedz z cytatem

jacko napisał:
Witam, czy możecie mi powiedzieć jak używacie czy wam działa radio cyfrowe dab? Trafiło mi się radio z dab i dwa dni grało ku memu zdumieniu a w piątek zaczęło się ciąć a wczoraj i dziś milczy, no to przestroiłem i wyskoczyło no statations...no to główkuję czy to fale miały dobrą propagację czy sprzęd się zepsuł....a może moniecka kablówka przesyła sygnał dab?
za wszelkie precyzyjne info thanks

Radio DaB w Mońkach działa od dawna odbiór bardzo dobry jest 9 kanałów w tym radio Białystok antena musi być w pozicij poziomej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marek99



Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam działa bez zarzutu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna Forum -> różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


FSGreen phpBB Template by SkaidonDesigns
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group