e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Wieczór poetycki


W Monieckim Ośrodku Kultury, przy świecach, odbył się wieczór poetycki z laureatem licznych nagród i wyróżnień konkursów poetyckich, Mirosławem Brozio.

Spotkanie poetyckie odbyło się w ramach „Tygodnia Bibliotek” zorganizowanych przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach. Pierwszym punktem spotkania była rozmowa Pani Barbary Kuprel z Mirosławem Bozio, ilustrowana jego wierszami, recytowanymi przez Izę Snarską – uczennicę ZSOiZ w Mońkach.

Autor zaprezentował swoje nowe utwory, ale największym chyba zaskoczeniem była muzyczna ich interpretacja przez Błażeja Kalinowskiego – ucznia Gimnazjum w Mońkach. Moniecki poeta obiecał również, że w najbliższym czasie wyda swój pierwszy tomik z autorskimi wierszami.

Mirosław Brozio urodził się na suwalszczyźnie, ale związek małżeński zawarty z mieszkanką Moniek doprowadził do tego, że osiedlił się tutaj. Obecnie jest nauczycielem fizyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, a od swoich uczniów otrzymał gromkie brawa i szczere gratulacje.


Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!