e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Mońki biegały


W niedzielne popołudnie amfiteatr miejski w Mońkach zapełnił się biegaczami - amatorami, którzy wystartowali w największej lekkoatletycznej imprezie masowej „Cała Polska biega”.

Organizatorem imprezy na naszym terenie było Gimnazjum, a poprowadził go Bogdan Sierba - organizator cyklicznej imprezy „Wiosenne Biegi Uliczne”. Dystans był rozłożony na dwie grupy wiekowe: 1-3 i powyżej. Najstarsi uczestnicy biegu mieli do pokonania ponad 2000 metrów. Tempo oczywiście było dowolne, a czas tym bardziej się nie liczył.

W tym roku do „zabawy” przyłączył się klub „Wataha” spod Trzciannego pod kierunkiem Grety Rogoz i Wojciecha Reguły. Na biegach pojawił się też dość przypadkowo jeździec na rumaku aż z Sokółki.

W dzisiejszym biegu wzięli udział uczniowie monieckich szkół, nauczyciele i amatorzy „głodni” biegania. Każdy z zawodników, który ukończył bieg otrzymał pamiątkowy medal. Wiadomo też, że po przebiegnięciu pewnego dystansu spalamy kalorie, dlatego też sponsorzy zapewnili posiłek w postaci kiełbasek z grilla i napojów.

zdjęcie grupowe uczestników


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!