e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Przebudowa „brukówki”


6 maja Wojewoda Podlaski Maciej Żywno w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach podpisał umowę ze Starostą Monieckim Zbigniewem Męczkowskim na przebudowanie drogi ze wsi Brzozowa do wsi Bobrówka.

Inwestycja ta będzie realizowana w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2010. W ramach tegorocznej edycji programu w powiecie monieckim zostanie przebudowana jedna droga o długości 3,7 km, a dotacja z budżetu państwa wyniesie 668.123 złotych. 50% środków pochodzić będzie od Wojewody, 25% od Starostwa Powiatowego i 25% od Gminy Jaświły.

Wojewoda Podlaski podpisał również umowę z Wicestarostą Grajewskim i powiat ten otrzyma środki na wybudowanie lub przebudowanie 4,5 km dróg lokalnych.

Do Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w ubiegłym roku wpłynęło 120 wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na łączną kwotę 110,7 mln złotych. Wnioski złożyły wszystkie starostwa powiatowe z województwa podlaskiego na łączną kwotę 32,9 mln złotych.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!