e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Nowy oddział Banku BGŻ


Uroczysty, ale i niemal rodzinny charakter miało otwarcie Oddziału Banku BGŻ w Mońkach. Uczestniczyli w nim przedstawiciele lokalnej władzy i duchowieństwa. Nie zabrakło też kierownictwa Banku BGŻ.

Oddział bankowy Banku BGŻ otwarty został w budynku przy ulicy Białostockiej 49. Jeszcze przed miesiącem trwały w tych pomieszczeniach prace remontowe i adaptacyjne. Jest to jedenasta placówka w województwie, a siódmy bank w Mońkach. Celem banku jest utrzymanie wysokiej pozycji w sektorze rolno-spożywczym i uzyskanie statusu lokalnego partnera klientów indywidualnych, przedsiębiorców i firm.

Poświęcenia nowej placówki bankowej dokonał Proboszcz Parafii M.B. Częstochowskiej - Ks. Tadeusz Chorosz. Po wspólnej modlitwie nie omieszkał dodać życzeń, w których zaakcentował osobistą nadzieję, że pracownicy banku służyć będą dobru społecznemu, a życzliwość i zrozumienie drugiego człowieka zawsze będą im towarzyszyły w kontaktach z klientami.

Na uroczyste otwarcie oddziału przybyli: Wiceprezes Zarządu BGŻ Andrzej Chmielecki, Doradca Prezesa Henryk Antosiak, Dyrektor Dariusz Gąsior, Dyrektor Oddziału Operacyjnego w Białymstoku Ewa Zajkowska, Kierownik Oddziału Krzysztof Popowski. Z gratulacjami do nowo otwartej placówki pospieszyli Zbigniew Karwowski Burmistrz Moniek, Dyrektorzy jednostek samorządowych oraz Prezesi firm prywatnych.

Był jeszcze czas na tradycyjną lampkę szampana i wspólne zdjęcie przed siedzibą Oddziału.


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!